Biznesa ideja: Batutu parks Jump Space

2017. gada 16. marts plkst. 8:36
Sadaļa: Atpūta
Dalies ar šo rakstu

Batutu parks Jump Space pirmajos trīs darbības mēnešos jau iemantojis popularitāti un brīvdienās pa tā batutiem izlēkājas pat 700 cilvēku

Jump Space Latvijā atvēra lietuviešu uzņēmējs, kurš šādu biznesu Kauņā sāka 2014. gadā un pēc veiksmīgi nostrādātiem diviem gadiem izlēma atvērt batutu parku arī Latvijā. Kaimiņvalstī Igaunijā šāda izklaides iespēja pieejama jau krietni senāk – kopš 2009. gada.

«Kā jau daudzām lietām izklaides jomā, arī batutu parka pirmsākumi meklējami ASV. Pēc tam šo ideju īstenojušas daudzas Eiropas valstis, un beidzot arī Latvijā tika atvērts šāds parks, kurā vienkopus ir salikti daudzi četrstūra batuti, šādi radot milzīgu grīdu pa kuru var lēkāt. Ir ne tikai horizontālie batuti, bet arī slīpie, kurus vairāk izmanto sportisti triku veidošanai. Pret tiem var atsperties un mest kūleni. Kopējā parka platība ir 1600 kvadrātmetru, bet batuti aizņem apmēram 1000 kvadrātmetrus,» stāsta Jump Space direktors Viktors Klimovičs. Viņš iepriekš septiņus gadus strādājis izklaides centrā Fantasy Park un pats apgalvo, ka ir aizrāvies ar izklaides sfēru un strādāšanu šajā jomā uztver kā dzīves aicinājumu.

Visu rakstu par biznesa ideju - Lēkā gan mazie, gan lielie - lasiet 16. marta laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām