Foto

Biznesa inkubatora Augļu Kubi dodas uz lielveikaliem

Gunta Kursiša, 02.07.2013

Foto: Vitālijs Stīpnieks, Dienas Bizness

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Uzņēmums Biograph organic sweets, kas ražo ekoloģiskus saldumus – Augļu Kubus, uzsācis sadarbību ar pārtikas lielveikaliem, informē JIC biznesa inkubatora pārstāvji.

Šobrīd Augļi Kubi nopērkami tirdzniecības centrā Stockmann, un pašlaik risinās sarunas par sadarbību ar citiem pārtikas lielveikaliem. Līdz šim Augļi Kubi bija nopērkami zaļo produktu tirdziņos, gadatirgos no pašiem ražotājiem un specializēto ekoloģisku produktu veikalos Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

Augļu Kubi radīti pērn, Biograph organic sweets sadarbojoties ar Latvijas Lauksaimniecības universitātes pārtikas nozares zinātniekiem. Uzņēmums patlaban ražo trīs dažādu veidu – aveņu, melleņu un upeņu - Augļu Kubus. Saldumi saņēmuši Eiropas Savienības ekoloģiskas pārtikas sertifikātu.

Uzņēmums Biograph Organic Sweets dibināts 2010. gada nogalē, bet produkta sērijveida ražošana uzsākta 2012. gada rudenī, saņemot JIC biznesa inkubatora un Hipotēku bankas Starta programmas līdzfinansējumu.

2012. gads Biograph Organic Sweets noslēgts ar 3354 Ls apgrozījumu, bet uzņēmuma zaudējumi pēc nodokļu nomaksas veido 21,8 tūkstošus latu, liecina Lursoft dati. Uzņēmumā ir divi darbinieki - Didzis Desainis un Renārs Nadrickis. Db.lv jau rakstīja, ka ideja ražot ekoloģiskus saldumus radusies, iedvesmojoties no bērniem, cenšoties viņiem piedāvāt veselīgāku alternatīvu saldumiem.