Bonava attīstīs savu pirmo dzīvokļu projektu Pārdaugavā

2018. gada 15. marts plkst. 11:58
Dalies ar šo rakstu

Ņemot vērā arvien pieaugošo pieprasījumu pēc mājokļiem pieejamo cenu kategorijā, nekustamo īpašumu attīstītājs Bonava Latvija ir uzsācis jaunu mājokļu būvniecību arī Daugavas kreisajā krastā. Šis ir pirmais projekts, ko nekustamo īpašumu attīstītājs būvē šajā Rīgas daļā.

Projekts tiks īstenots Šampēterī, Zasulauka ielā 13, un kopējās investīcijas būs 2,5 miljoni eiro.

«Kā liecina jaunākās nekustamo īpašumu jomas tendences, arī šogad mājokļu meklētājus interesēs jaunie projekti Rīgas mikrorajonos, turklāt klientu izvēli lielā mērā ietekmēs cena,» skaidro Jānis Krūmiņš, Bonava Latvija Attīstības projektu vadītājs.

Jauno projektu veidos piecstāvu dzīvojamā ēka ar 45 dzīvokļiem, no kuriem rezervēti ir jau 9. Projektā tiks piedāvāti divu, trīs un četru istabu dzīvokļi. Katrā dzīvoklī būs balkoni, un ikvienam iedzīvotājam tiks piešķirta atsevišķa noliktavas telpa ēkas pagrabstāvā.

Projekta slēgtajā teritorijā tiks saglabātas jau esošās liepu un bērzu rindas, un tā tiks labiekārtota ar gājēju celiņiem, apstādījumiem, bērnu rotaļu laukumiem un atpūtas zonām mājas iedzīvotājiem.

Dzīvokļu cenas šajā projektā ir no 49 000 līdz 126 000 eiro. Mazākais dzīvoklis – 49 000 eiro, četru istabu – 126 000 eiro.

Kādas ir Tavas domas? Piedalies Dienas Biznesa diskusijā:

Īstais brīdis pirkt nekustamo īpašumu Latvijā - vakar, šodien vai vēl gaidāms?

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds