British Airways vairs nelidos uz Rīgu

2006. gada 08. novembris plkst. 15:52

Sākot ar 2007. gada 25. martu, British Airways pārtrauks lidojumus no Londonas uz Rīgu, db.lv informēja British Airways oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs un Somijā Toms Andersons.

British Airways reisā Londona - Rīga lido kopš 1997. gada. Šobrīd šis maršruts nav peļņu nesošs, tāpēc aviokompānija ir spiesta to pārtraukt, līdz situācija šajā tirgū mainīsies. Aviokompānijas rīcībā ir ierobežots lidmašīnu skaits, un Eiropā šobrīd ir citas rentablākas biznesa attīstības iespējas, kas ļaus aviokompānijai pārkārtot līdzekļu izlietojumu atbilstoši akcionāru vajadzībām, liecina aviokompānijas sniegtā informācija.

Aviokompānija arī turpmāk piedāvās Latvijas pasažieriem reisus uz vairāk nekā 155 galamērķiem visā pasaulē, lidojot no Londonas, kā arī lidojumus no Rīgas sadarbībā ar oneworld alianses partneri Finnair.

Nauda par iegādātajām biļetēm lidojumiem pēc 2007. gada 25. marta visiem pasažieriem tiks atmaksāta. Naudas saņemšanai pasažieriem jāvēršas British Airways birojā lidostā -Rīga- vai arī savā ceļojumu aģentūrā. Aviokompānija sazināsies ar visiem pasažieriem, kas ir rezervējuši biļetes mājas lapā ba.com.