Politika

Burovs: Steidzami jāapstiprina Rīgas budžets

Db.lv, 18.03.2020

Oļegs Burovs

Foto: Paula Čurkste/LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

"Rīgas administratoram steidzami ir jāapstiprina pilsētas budžets, jo pretējā gadījumā patreizējā ārkārtas stāvokļa ietekme uz ekonomiku būs vēl stiprāka," pārliecināts ilggadējais Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors, iepriekšējā domes sasaukuma Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs.

"Apstiprinot Rīgas budžetu tiks nodrošināts, ka būvniecības sezonā pašvaldība varēs veikt izglītības iestāžu remontdarbus, savlaicīgi veicot iepirkumus atsevišķu kabinetu, stāvu, ēku daļu remontdarbiem. Uz šiem darbiem varēs pretendēt vidējie un mazie būvniecības uzņēmumi, tādējādi būs nodrošināts darbs diezgan lielam cilvēku skaitam, kas būs ļoti svarīgi, jo izskatās, ka ārkārtas situācija Latvijā un pasaulē atstās lielu ietekmi uz ekonomiku," saka Burovs.

"Ieguldījumi infrastruktūrā ir viens no labākajiem veidiem, kā sildīt ekonomiku pēckrīzes periodā, tas ir zināms sen un darīts daudzās valstīs. Arī Rīgā tas ir iespējams, ja būs apstiprināts budžets un departamenti varēs pilnvērtīgi plānot un pasūtīt remontdarbus un būvdarbus," norāda eksmērs.

"Es aicinu administratoru nevilcināties, un lemt par pilsētas budžetu. Īpaši ņemot vērā to, ka Rīgas domes vēlēšanas notiks tikai vasarā, un līdz ar to jaunais deputātu sasaukums sāks skatīties budžeta dokumentu tikai būvniecības sezonas vidū, kad daudz kas būs jau nokavēts. Skolās un bērnudārzos darbiem jābūt pabeigtiem līdz nākamā mācību gada sākuma septembrī. Laika tiešām nav daudz un administratoram ir jāspēj pieņemt atbildīgus lēmumus," uzsver Burovs.

Komentāri

Pievienot komentāru