Burtnīcu ražotāju Krauklītis no Kaimanu salās reģistrēta uzņēmuma nopērk Savickis

2012. gada 21. augusts plkst. 16:58
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Poligrāfijas uzņēmums SIA Krauklītis, kura ražotās burtnīcas tiek tirgotas Baltijas valstīs un eksportētas Eiropas tirgiem, mainījis īpašniekus, un no Kaimanu salās reģistrēta uzņēmuma ACC Conquistador Holding Ltd nonācis Latvijas uzņēmēja  Valda Savicka rokās, liecina jaunākā informācija Lursoft.

Tādējādi 21. augustā par 100% uzņēmuma daļu kļuvis V. Savickis, vienlaikus kļūstot arī par uzņēmuma valdes locekli. Kā liecina informācija Lursoft, līdzšinējais Krauklīša valdes loceklis Eduards Locāns darbu valdē pametis 21. augustā.

Pēdējo gadu gaitā Krauklītis piedzīvojis vairāku īpašnieku maiņu – laikā no 2009. gada aprīļa līdz 2010. gada septembrim, kad poligrāfijas kompānija pilnībā nonāca Kaimanu salās reģistrētā uzņēmuma pārvaldībā, uzņēmuma daļas neilgu laika posmu piederējušas arī valmierietim Dzintaram Apsītim, Tallinā bāzētajam uzņēmumam Hanseatic Capital Estonia, Puertoriko Sadraudzībā bāzētajai Arco Overseas Capital Corp, kā arī Latvijas uzņēmējiem Rūdolfam Krēsliņam un Aivaram Pētersonam, bet vēl pirms tam – SIA Krauklēns, a/s Amber Group, kā arī RIX Investments, RIX Ventures, Biznesa Risinājumi, u.c. īpašniekiem.

Uzņēmuma eksporta tirgi ir Baltijas valstis, Somija, Zviedrija, Norvēģija, Nīderlande, Lielbritānija, Vācija, Šveice.

Uzņēmums bāzēts Aizkrauklē, Rūpniecības ielā 3, un tā apmaksātais pamatkapitāls ir 277,2 tūkst. Ls.

Uzņēmumā strādā aptuveni 70 darbinieki, un tā gada apgrozījums ir vairāk nekā 2,2 milj. eiro, liecina informācija uzņēmuma mājas lapā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām