Būvnieks nenoliedz vainu par bedrēm 

Vismaz vienā no gadījumiem, kad nekvalitatīvs izrādījies samērā nesen rekonstruēts ceļš, būvnieks nenoliedz savu vainu, vēsta laikraksts Diena.

Lelde Petrāne, 14.4.2011

Kristaps Kalns, Dienas Mediji

SIA Aizputes ceļinieks valdes priekšsēdētājs Egils Muižulis atzinis: uzņēmums ir vainīgs, ka aptuveni pirms pieciem gadiem par trim miljoniem latu kapitāli rekonstruētajā ceļa posmā pie Grobiņas ceļa segumā izveidojušās desmitiem dažāda lieluma bedru, no kurām autobraucējiem nav iespējams izvairīties. «Neapzināta, bet vienalga vaina,» sacījis E. Muižulis.

Tajā, ka izveidojušās bedres, drīzāk vainojama «fizikāli ķīmiska nesaderība starp minerāliem un bitumenu», sacījis E. Muižulis. Viņš norādījis, ka bitumena kvalitāti pārbaudīt ir grūti un Aizputes ceļinieks esot uzticējies šī materiāla ražotājiem. Kā sacījis uzņēmuma vadītājs, pašlaik, laboratoriski pārbaudot bitumena kvalitāti šajā ceļa posmā, neesot iespējams pateikt, vai asfaltēšanas brīdī tas bijis kvalitatīvs vai ne.

Jau pirms Saeimas vēlēšanām Jaunā Konservatīvā partija solīja, ka visas trīs Latvijas lielās ostas ir jāpaliek zem valsts jumta, tādēļ ASV sankcijas pret Aivaru Lembergu un vairākām juridiskajām personām ir uzlūkojamas kā politisko solījumu pildīšana un vienlaikus politiskās varas pārvēršana ekonomiskajā.