Ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 47 tehnikas vienības

2006. gada 06. novembris plkst. 17:16

Šorīt ceļu uzturēšanas darbos uz Latvijas valsts autoceļiem VAS Latvijas autoceļu uzturētājs bija iesaistījis 47 tehnikas vienības, kas tīrīja ceļus no sniega un kaisīja brauktuves, db.lv informēja uzņēmums.

Lielākoties tās izmantotas Kurzemē un uz Centrālā reģiona ceļiem, jo laika apstākļi šo Latvijas teritoriju bija izvēlējušies par vietu, kuru visbagātīgāk apveltīt ar nokrišņiem.

Kurzemē uz ceļiem kopumā strādāja 25 tehnikas vienības. Centrālā reģionā darbojās 22 tehnikas vienības, tostarp arī traktori un greideri. Meteoroloģisko apstākļu dēļ visagrāk- jau no plkst. 3.30. rītā darbs uzsākts Ogres rajonā.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā no sniega attīrīti ap 2000 km ceļa un nokaisītas gandrīz 2500 km ceļu braucamās daļas. Tā kā laika apstākļi ir mainīgi, tad aicinām autobraucējus būt maksimāli uzmanīgiem un izvēlēties braukšanai drošu ātrumu.

Operatīvo informāciju par pašreiz notiekošo uz Latvijas valsts autoceļiem, var iegūt VAS Latvijas valsts ceļi mājas lapā www.lad.lv, sadaļā Braukšanas apstākļi.