Citrus Solutions peļņa pērn sarukusi par 58%

2013. gada 10. maijs plkst. 15:44
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

SIA Citrus Solutions apgrozījums pagājušajā gadā sasniedzis 15,18 miljonus latu, kas ir par 2,31% vairāk nekā iepriekšējā gadā, liecina uzņēmuma dati Lursoft.

Pērn Citrus Solution realizējis vairākus nozīmīgus projektus, starp kuriem īpaši izceļami tādi, kā Latvijas Dzelzceļa Rēzeknes stacijas sadales punkta rekonstrukcija, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs Rēzeknē, radiācijas kontroles vārtu uzstādīšana Ventspils brīvostā. Pērn arī noslēgts līgums par integrēto drošības sistēmu un telekomunikāciju tīklu izbūvi Valsts ieņēmumu dienesta ēkā, kas būs lielākais integrētais ārējo klientu projekts kopš Citrus Solutions dibināšanas.

Salīdzinot ar 2011.gadu, pērn vērojams uzņēmuma peļņas kritums, kas galvenokārt saistīts ar cenu samazinājumu uzturēšanas pakalpojumiem, vispārējām cenu līmeņa izmaiņām, mātes sabiedrības uzturēšanas pasūtījuma apjoma kritumu un ieguldījumu nākotnes darījumu iegūšanā un kompetenču attīstībā.

Tādējādi SIA Citrus Solutions gadu noslēdzis ar 73,7 tūkstošu latu peļņu pēc nodokļiem, kas salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu ir par 58,16% mazāk.

SIA Citrus Solutions dibināts 2005.gadā, uzņēmuma vienīgais kapitāldaļu turētājs ir SIA Lattelecom. Kā liecina Lursoft pieejamā informācija, SIA Lattelecom bez Citrus Solution ir arī SIA Latvijas Mobilais Telefons, SIA Lattelecom BPO, SIA Agrotel un citu uzņēmumu kapitāldaļu turētājs.

Pagājušais gads bijis septītais SIA Citrus Solutions darbības gads, un tā laikā uzņēmums saglabājis līdzšinējos darbības virzienus – inženiertehnisko sistēmu un infrastruktūras projektēšanu, būvniecību un apkalpošanu. 

Uzņēmums iekļauts Lursoft un laikraksta Dienas Bizness veidotajā Latvijas veiksmīgāko uzņēmumu TOP 500 sarakstā, pēc 2011.gada apgrozījuma ieņemot 291. vietu.

Dalies ar šo rakstu