Creamfinance jauns konsultatīvās padomes loceklis

2016. gada 27. janvāris plkst. 12:03
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

Īstermiņa aizdevēja SIA Creamfinance, kas strādā ar zīmolu CreditOn, konsultatīvās padomes sastāvā darbosies jauns padomes loceklis - britu finanšu speciālists Simons Jun-Farmbrafs ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi finanšu jomā, informē uzņēmuma pārstāvji.

Šobrīd viņš sadarbojas ar Royal Society, vienu no pasaulē vecākajām zinātnes biedrībām, un ir galvenais finanšu nodaļas vadītājs SGDA, kas publicē globālā fiksētā ienākuma tirgus obligāciju atskaišu datus. Kā bijušajam Boston Consulting Group partnerim un Stratēģiskajam direktoram uzņēmumā AS Prudential viņam ir vairāk nekā 25 gadu pieredze finanšu pakalpojumu jomā, ieskaitot ievērojamu pieredzi biznesa stratēģijas izveidē. Simons ir arī līdzdibinātājs kompānijai Fenchurch Advisory Partners, kas ir viens no vadošajiem korporatīvo finanšu konsultāciju uzņēmumiem.

Simons Juns-Farmbrafs ir ieguvis maģistra grādu matemātikā Kembridžas universitātē, kā arī studējis Hārvarda universitātē kā Kenedija stipendiāts.

Finanšu pakalpojumu kompānija Creamfinance tika dibināta 2012.gadā Latvijā.

2014.gadā Creamfinance piesaistīja 5 miljonus eiro no starptautiska risku kapitāla fonda Flint Capital, kas investē līdzekļus ASV, Izraēlā un Eiropā. Investīcijas tiks izmantotas, lai palielinātu produktu klāstu, kā arī lai sekmētu jaunu tirgu apguvi, tādu kā Kaukāzs un Dienvidamerika.
 

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds