Creamfinance uzsāk darbību Meksikā

2016. gada 14. oktobris plkst. 10:17
Autors: Anda Asere
Sadaļa: Finanses
Dalies ar šo rakstu

Eiropas plaša patēriņa finanšu pakalpojumu sniedzējs Creamfinance no šīs nedēļas oficiāli ir paplašinājis savu darbību Latīņamerikā, uzsākot darbu Meksikā

Creamfinance līdzdibinātājs un izpilddirektors Matīss Ansviesulis uzskata, ka paplašināšanās citā kontinentā sniedz jaunas iespējas. «Darba uzsākšana Meksikā iezīmē nozīmīgu pagrieziena punktu uzņēmuma attīstībā, jo mēs ieejam vienā no lielākajiem, visstraujāk augošajiem un daudzsološākajiem tirgiem. Degam nepacietībā iepazīt tirgus specifiku un esam gatavi sniegt ātru un uzticamu pakalpojumu saskaņā ar mūsu iespējām,» viņš teic.

Creamfinance izpilddirektors Meksikā Francisko De Vega (Francisco De Vega) norāda, ka Meksika ir ļoti atšķirīga valsts no tām, kur kompānija līdz šim ir darbojusies un viņš iespēju būt daļai no šīs starpkontinentālās paplašināšanās uzskata par lielisku pieredzi. «Meksikā ir plašs patērētāju tirgus ar augstu potenciālu nozīmīgai biznesa ietekmei. Ir skaidrs, ka vajadzība pēc ātriem un uzticamiem personīgo finanšu pakalpojumiem ir liela, un ceram aizpildīt nišu, piedāvājot gudru pakalpojumu. Creamfinance jau ir guvis panākumus starptautiskā mērogā, tāpēc, balstoties uz to, paplašinām savu darbību,» viņš norāda.

Jaunais Creamfinance birojs atradīsies Mehiko, Meksikā.

Patērētāju finanšu pakalpojumu sniedzējs Creamfinance ir dibināts 2012. gadā Latvijā. Uzņēmums pašlaik darbojas septiņās valstīs. Tā mērķis ir kļūt par viena klikšķa aizdevumu sniedzēju patērētājiem visā pasaulē.

Creamfinance prestižajā Inc. 5000 Eiropas rangā nesen ierindojās otrajā vietā kā visstraujāk augošais uzņēmums Eiropā.

2014. gadā Creamfinanse saņēma 5 miljonu eiro investīciju no starptautiskā riska kapitāla fonda Flint Capital, kas iegulda uzņēmumos ASV, Izraēlā un Eiropā.
 

Dalies ar šo rakstu