Citas ziņas

CSDD mājaslapā varēs mācīties braukt figūras un iepazīties ar auto uzbūvi

Žanete Hāka, 29.08.2013

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) virtuālajā vidē radījusi jaunu informatīvu materiālu, kas ļauj labāk sagatavoties transportlīdzekļa vadītāja praktiskajam eksāmenam CSDD, informēja direkcijas pārstāvji.

Informācija atrodama CSDD mājas lapā, sadaļā Vadīšanas eksāmens.

Pašlaik ar mājas lapā esošo materiālu palīdzību iespējams precīzāk sagatavoties A kategorijas un B kategorijas vadītāja eksāmena praktiskās daļas diviem posmiem - par transportlīdzekļa uzbūvi un par figūru laukumu.

Sadaļā transportlīdzekļa uzbūve attēloti un tuvinājumā aplūkojami visi transportlīdzekļa elementi, kas eksāmena kārtotājam jāparāda un par kuriem jāprot pastāstīt. Piemēram, motoreļļas ieliešanas atveres vāciņš, eļļas līmeņa indikators un citi. Šī sadaļa šoferim palīdz labāk iepazīt transportlīdzekļa uzbūvi un vadot transportlīdzekli ikdienā – pašam atrisināt nelielus tehniskas dabas jautājumus.

Savukārt, skatoties video par figūru izbraukšanu, no dažādiem skatu punktiem iespējams iejusties eksāmena kārtotāja lomā.

Informācija tiks pakāpeniski papildināta ar trešo praktiskā eksāmena sadaļu par braukšanu ceļu satiksmē, kas parādīs braukšanas norisi no eksāmena kārtotāja skatu punkta, kā arī ar materiāliem par BE, C, CE un D kategoriju transportlīdzekļu vadīšanas eksāmeniem. Līdz šim CSDD mājas lapā bija iespējas sagatavoties vai pārbaudīt zināšanas tikai teorētiskajam eksāmenam.

Komentāri

Pievienot komentāru