CSDD reģistra IT infrastruktūru nodrošinās IBM Latvija

2013. gada 03. jūnijs plkst. 11:32
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Valsts a/s Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) noslēgusi vairāk nekā 1,3 miljonus latu apjomīgu iepirkumu konkursu par transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistra IT infrastruktūras nodrošināšanu, uzturēšanu un apkalpošanu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājas lapā.

CSDD šo pakalpojumu nodrošinās SIA IBM Latvija, kas bija vienīgais komersants, kas iesniedza savu piedāvājumu konkursā. Iepirkums norisinājās kā paātrināta un slēgta sarunu procedūra, iepriekš nepublicējot paziņojumu par līgumu.

Transportlīdzekļu un to vadītāju valsts reģistra darbības IT infrastruktūras uzturēšana un apkalpošana tiek nodrošināta, izmantojot IBM sistēmu programmatūru HACMP un AIX, programmu konfigurācijas un to aprakstus, sistēmu pārvaldības rīkus un to konfigurāciju, sistēmas monitoringu, rezerves kopēšanas rīkus, datortīkla konfigurāciju un tā pārvaldības rīkus, to dokumentāciju u.c., kas kopumā veido visu IT infrastruktūru šī reģistra darbības nodrošināšanai. Ņemot vērā to, ka reģistra darbības IT infrastruktūras uzturēšanas un apkalpošanas pakalpojumu nav iespējams sadalīt, bet tas funkcionē kā vesels kopums, nepieciešams arī turpmāk nodrošināt visu reģistra IT infrastruktūras uzturēšanu un apkalpošanu, rakstīts sarunu procedūras pamatojumā.

SIA IBM Latvija ir reģistrēta 1997. gadā, un kompānijas pamatkapitāls veido 94 tūkst. latu.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi