Darbu uzsāk lietotu auto rezerves daļu meklēšanas vietne AutoSroti.lv

2011. gada 27. jūnijs plkst. 10:58
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Auto
Dalies ar šo rakstu

Savu darbību ir uzsākusi lietotu auto rezerves daļu meklēšanas interneta vietne AutoSroti.lv, kuras mērķis ir vienkāršot lietotu rezerves daļu meklēšanas procesu, tādējādi ļaujot samazināt auto ekspluatācijas izdevumus un ietaupīt laiku, informē projekta autori. AutoSroti.lv interneta vietnē iespējams atrast nepieciešamo rezerves daļu pēc auto īpašnieka ievadītajiem detaļas parametriem tā vietā, lai tērētu laiku un naudu apmeklējot autokapsētas.

Katrs rezerves daļu pieprasījums tiek nosūtīts visiem AutoSroti.lv datu bāzē reģistrētajiem lietotu rezerves daļu tirgotājiem, kuri norādījuši, ka tirgo attiecīgā auto modeļa detaļas.

Sistēma pēc trijām stundām apkopo autokapsētu sniegtās atbildes un nosūta lietotājam e-pastā sarakstu ar visām tirdzniecības vietām, kurās pieejama meklētā detaļa, kā arī tirgotāju piedāvātās cenas. AutoSroti.lv datu bāzē šobrīd ir reģistrēti vairāk kā 130 lietotu auto rezerves daļu tirgotāji, un tā tiek nemitīgi papildināta.

AutoSroti.lv cer, ka šis pakalpojums pamudinās, auto īpašniekus biežāk izvēlēties lietotas detaļas tā vietā, lai pirktu tikai jaunas. Izvēle par labu lietotām auto rezerves daļām ir ne tikai finansiāli izdevīga, bet ir arī veicina auto rezerves daļu otrreizēju izmantošanu.