DB klubs: VID atkal varētu parādīties ģenerālis 

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) patlaban ir tikai vadītāji atsevišķām policijas struktūrvienībām, bet nav neviena ģenerāļa. VID vadītāja Ilze Cīrule pieļauj, ka līdz ar apvienošanu varētu atkal parādīties vadītājs, kuram tiktu piešķirta ģenerāļa pakāpe.

Daiga Laukšteina, 24.01.2017
1/9

Foto: Zane Bitere/LETA

Ir jāmaina iespaids, ka VID ir pelēkais pentagons ar mazajām šaujamlūkām, kas atrodas tālu prom no civilizācijas un kurp ved maza, šaura taciņa, pa kuru ejot vēl kāju var salauzt - tā Dienas Biznesa kluba biedriem teica I.Cīrule, kuru kā interesantāko šī gada pirmās tikšanās reizes galveno viesi pērn aptaujās norādīja paši biznesa cilvēki. Iespējams, tādēļ kluba biedru rīts patīkami pārsteidza ne vien ar jautājumu, bet arī dažādu ieteikumu un pārdomu apmaiņu.

Jāteic, ka pašai I. Cīrulei patlaban jautājumu ir vairāk nekā atbilžu. Viņa tikai pāris mēnešu ierauta VID reorganizāciju un jaunu stratēģiju virpulī, kas ir liels izaicinājums cilvēkam, kurš nekad iepriekš nav strādājis valsts pārvaldē, turklāt uzreiz trešajai lielākajai valsts tiešās pārvaldes iestādei pie stūres. VID ar saviem ap 4000 darbiniekiem un pagaidām vēl divām policijām ierindojas tūlīt aiz Valsts policijas un Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem. Lai vai kā, uzņemtais kurss I. Cīrulei ir skaidrs: VID – partneris Latvijas uzņēmumiem. Tāda ir arī viņas prezentācijas tēma.

Visu rakstu DB klubs: VID atkal varētu parādīties ģenerālis lasiet otrdienas, 24.janvāra laikrakstā Dienas Bizness!

Jaunākais izdevums