DB viesojas Lietuvas kartona un papīra izstrādājumu ražotāja AB Grigeo Grigiškės ražotnē

2017. gada 13. februāris plkst. 8:41
Autors: Anda Asere
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Kāpjot rūpniecības apjomam, aug pieprasījums pēc iepakojuma. To apzinoties, Lietuvas kartona un papīra izstrādājumu ražotājs AB Grigeo Grigiškės investē jaudu palielināšanā, pirmdien raksta laikraksts Dienas Bizness. 

Pēdējā laikā arī daudzi mazie ražotāji savu produkciju iesaiņo papīra iepakojumā – kastītēs un maisiņos. «Redzam, ka arvien vairāk komersanti iepako savu preci nevis plastmasā, bet gan papīrā, kas ir ekoloģisks materiāls. Arī mēbeles tagad biežāk iepako papīrā, starp mēbelēm esošo vietu aizpildot ar kartonu,» tendences raksturo Gintauts Pangonis (Gintautas Pangonis), AB Grigeo Grigiškės prezidents.

Apzinoties pieprasījuma pieaugumu pēc produkcijas un attīstības iespējas Lietuvā un aiz tās robežām, grupa ir pieņēmusi lēmumu palielināt ražošanas jaudu, kas nebija iespējams bez aprīkojuma modernizācijas.

Uzņēmums vienīgais Lietuvā ražo tualetes papīru, papīra dvieļus un kabatlakatiņus. Tam ir divi virzieni – Grite mājsaimniecībām un Grite Proffesional biznesa klientiem. Mēnesī pircējus sasniedz 25 miljoni higiēnas papīra izstrādājumu ruļļu, un gadā uzņēmums saražo 47 tūkstošus tonnu šo produktu.

Savukārt kartona iepakojuma jomā tam ir gan lielāki, gan mazāki konkurenti. Uzņēmuma grupā lielākais biznesa virziens ir gofrētā kartona ražošana (notiek Grigeo Klaipėdos Kartonas AB).

Visu rakstu Papīra izmantošana aug lasiet 13. februāra laikrakstā Dienas Bizness.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām