DBA Tehnoloģijas atver ražotni industriālajā parkā NP Business Centre

2011. gada 05. decembris plkst. 10:39
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Industriālo parku attīstītājs NP Properties un ražotājs DBA Tehnoloģijas noslēguši līgumu par 2017 kvadrātmetru plašu ražošanas telpu iznomāšanu industriālajā parkā Rīgā NP Business Centre.

Industriālajā parkā atradīsies uzņēmuma DBA Tehnoloģijas pamatražotne, un līgums par ražošanas telpu nomu noslēgts uz 5 gadiem.

DBA Tehnoloģijas specializējies pilna spektra poligrāfijas produktu izstrādē.
   
Elita Moiseja, NP Properties valdes priekšsēdētāja, akcentē: «Neskatoties uz faktu, ka uzņēmums eksportē savus pakalpojumus un apkalpo tirgu visā Baltijā un Skandināvijas valstīs, pieņemts lēmums ražošanas telpas izvietot Latvijā. Par spēcīgu uzņēmuma stratēģiju un biznesa pamatu liecina arī uz 5 gadiem noslēgtais līgums, kas šī brīža ekonomiskajā situācijā vērtējams kā pietiekami ilgs periods.»

Savukārt Jānis Sīpols, SIA DBA Tehnoloģijas valdes loceklis norāda: «Pēdējo gadu laikā uzņēmums ir pakāpeniski attīstījies, iekarojot Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Skandināvijas valstu tirgus. Tieši veiksmīgā attīstība bija priekšnosacījums telpu paplašināšanai un pamatražotnes izveidei.»

NP Properties 8 industriālajos parkos Rīgā, Olainē, Jelgavā, Salaspilī, Rēzeknē un Daugavpilī darbojas aptuveni 150 nomnieki - pašmāju un starptautiski uzņēmumi, no kuriem lielākā daļa ir ražotāji, pārstāvot tādas tautsaimniecības nozares kā metāla, plastmasas, gumijas un koka apstrāde, poligrāfija, iesaiņojuma ražošana u.tml. Kopumā industriālo parku nomniekiem šobrīd iznomātas ražošanas, noliktavu un biroju telpas 140 000 kv.m platībā.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām