Db.lv testē paaugstināta komforta vagonu

2013. gada 09. aprīlis plkst. 11:29
Dalies ar šo rakstu

Kaut arī kopumā maršrutā Rīga-Valga kursējošais VAS Pasažieru vilciens (PV) paaugstināta komforta vagons ar papildus ērtībām ir visnotaļ ērts un tajā patīkami uzturēties, ir lietas, ko nākamajos komforta vagonos varētu izdarīt labāk, šorīt brauciena laikā secināja DB žurnālists.

Pats par sevi saprotams, ka, ieejot vagonā, uzreiz redzams, ka viss ir tīrs un jauns. Konduktore piedāvā kafiju (protams, par papildu samaksu), var kavēt laiku, lasot kādu no žurnāliem latviešu vai krievu valodā, kā arī pieslēgt kādu ierīci 220 V un izmantot bezvadu internetu. Savukārt krēslu atzveltnes leņķi iespējams mainīt, ja ir vēlēšanās pasnaust. Turklāt, šķiet, ka kājām ir vairāk vietas nekā standarta vagonos. Retie paaugstināta komforta vagona pasažieri bija ļoti apmierināti ar PV piedāvājumu, kaut arī pie standarta cenas jāpiemaksā viens lats. Proti, sievietes, kas devās no Valmieras uz Rīgu, Db.lv atzina, ka ir vērts to izmantot.

Tomēr būtu vēlami daži uzlabojumi, no kuriem visi tomēr nav PV varā. Piemēram, bezmaksas WiFi pirms Garkalnes kļūst vājāks, līdz nedarbojas pavisam. Te gan jāpiebilst, ka arī mobilajiem telefona sakariem šajos mežos uz laiku gadās pazust pavisam. Īsti nerisināms jautājums, pēc PV sabiedrisko attiecību speciālistes Janas Priednieces teiktā, esot arī tualetes izvietojums. Proti, tualete vilcienā ir tikai viena un tā pati otrā galā. Izvietot to komforta vagonā, kur tad nāktu visi pasažieri gan nešķiet prāta darbs.

Savukārt PV varētu gan padomāt par tiem, kam nepieciešamība strādāt ar klēpjdatoru. Ja visi četri pasažieri pie saviem galdiņiem vēlēsies vienlaikus strādāt, vietas, visticamāk, visiem būs par maz. Turklāt atlokāmā galda augstums ir tāds, ka ērtai strādāšanai jāliek rokas uz tā, kas nebūs iespējams, ja arī citi to vēlēsies izmantot. Ir, protams, variants, paņemt datoru klēpī un uz galda likt citus darba materiālus.

Db.lv pievienojas VAS Pasažieru vilciens aicinājumam pasažieriem izmēģināt jauno komforta vagonu un ceļot ērtāk, ja vien kabatā ir lieks lats.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām