DEAC izaugsmes vārdā reģistrē komercķīlu 604 tūkst. Ls apmērā

2013. gada 19. aprīlis plkst. 15:15
Autors: Sanita Igaune
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Datu centra operators DEAC ir reģistrējis jaunu komercķīlu, liecina klientu portfeļa monitoringa dati. Ķīlas ņēmējs ir AS Swedbank, un nodrošinātā prasījuma maksimālo summu veido 603,989 tūkst. Ls. Uzņēmums par labu komercbankai ieķīlājis vairākus savus pamatlīdzekļus.

DEAC izmanto Swedbank sniegtos bankas pakalpojumus, un komercķīlas reģistrētas uzņēmuma straujās attīstības dēļ, DB norādīja DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Pēc Lursoft datu bāzēs pieejamās informācijas, DEAC sava darbības laikā kopumā reģistrējis 11 komercķīlas, no kurām divas jau dzēstas.

DB jau rakstīja, ka DEAC esošās virtualizācijas sistēmas operatīvās atmiņas apjoms ir sasniedzis 2 terabaitu (TB) atzīmi, bet jau šogad uzņēmuma plānos ietilpst operatīvās atmiņas apjomu palielināšana līdz 10 TB. Līdz ar operatīvās atmiņas palielināšanos, no 50 līdz 400 TB pieaugs centralizētais disku masīvs.

Proti, pieaugot virtuālo pakalpojumu pieprasījumam, DEAC ir nolēmis būtiski palielināt virtuālās platformas kopējo jaudu, kas ļaus nostiprināt uzņēmuma pozīcijas Baltijas un Austrumeiropas mērogā.

DEAC ir dibināts 1999.gadā un sniedz datu apstrādes, uzturēšanas un ar to saistītus pakalpojumus. Viens no sabiedrībā pazīstamākajiem DEAC projektiem ir skolvadības sistēma e-klase.

Uzņēmuma kapitāldaļu turētāji ir SIA Astoņdesmit astoņi (32,58%), SIA SOLO INVESTĪCIJAS (43,36%), Andris Gailītis (9,80%) un Jānis Kaģis (14,26%).

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds