Dendrolight Latvija atzīst par vienu no labākajām inovācijām Baltijā

2012. gada 12. novembris plkst. 17:26
Autors: Vēsma Lēvalde
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Gadskārtējās Baltijas Asamblejas sanāksmes laikā, kas norisinājās no 8.-10. novembrim Viļņā, SIA Dendrolight Latvija saņēma starptautisku atzinību inovāciju jomā.

Šogad Baltijas Inovāciju balva tika pasniegta Lietuvas farmācijas nozares uzņēmumam Aconitum UAB, savukārt Defendec Ltd. (Igaunija) un Dendrolight Latvija (Latvija) ieguva starptautisko atzinību inovāciju jomā un diplomus par 2. un 3. vietu.

Baltijas Asambleja ir starptautiska organizācija, kas ir izveidota, lai veicinātu sadarbību starp Igaunijas, Latvijas un Lietuvas Republiku parlamentiem. Tā katru gadu piešķir balvas literatūrā, mākslā un zinātnē, bet, sākot ar 2011.gadu, Baltijas Asambleja sadarbībā ar Baltijas Zinātnes Tehnoloģisko parku un Inovācijas centra asociāciju, ir iedibinājusi arī ceturto nomināciju – Baltijas inovācijas balvu (BIB), kas tiek piešķirta Baltijas valstu inovatīvākajam uzņēmumam.

Db.lv rakstīja, ka 2012.gada janvārī Dendrolight Latvija izstādē Elementi ieguva 2.vietu nominācijā Veiksmīgākais Kurzemes rūpnieciskais dizains. Savukārt septembrī kopā ar sadarbības partneriem starptautiskajā mēbeļu izstādē Polijā MTM Furniture Fair in Ostróda iegūta 3.vieta nominācijā Labākā mārketinga ideja. Gada laikā uzņēmums ir piedalījies vairāk nekā 17 starptautiskās izstādēs. Arī šonedēļ no 14. – 16.novembrim kopā ar uzņēmuma Arbo ražoto koka logu un durvju produkciju tiks prezentēts šūnmateriāls Japānas lielākajā būvniecības un interjera dizaina izstādē Japan Home & Building Show 2012.

SIA Dendrolight Latvija ir pasaulē pirmais koksnes šūnmateriāla DendroLight® ražotājs.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām