Finanses

Desmit ienesīgākās Baltijas akcijas

Žanete Hāka, 30.12.2015

Ventspils nafta

Cenas izmaiņas 2015.gadā: +303,54%
Ventspils naftas akcijas 2015. gadu iesāka ar 1,13 eiro lielu akcijas cenu, bet noslēdz to ar 4,56 eiro lielu cenu. Kompānijas iespaidīgais akcijas vērtības kāpums ļoti vienkārši izskaidrojams ar to, ka kompānija piekrita, ka to iegādājas Euromin Holdings par 4,56 eiro par akciju.

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Pievienot komentāru

Gadam straujiem soļiem tuvojoties beigām, LHV Bankas jaunākais analītiķis Mareks Rudovičs piedāvā atskatīties uz 10 Baltijas akcijām, kuras šajā gadā uzrādījušas labākos rezultātus.

Apskatā iekļautas tikai to kompāniju akcijas, ar kurām tika reģistrēti vismaz 600 darījumi šā gada ietvaros. Kā atskaites punktu akciju rezultātiem var izmantot Baltijas galvenais indekss OMXBBGI, kas šogad audzis par 14,06%.

Par spīti labajiem rezultātiem 2015. gadā, tikai dažas no šo kompāniju akcijām izskatās arī pievilcīgas nākamajam gadam, uzsver eksperts. Savu pievilcību nākamajam gadam noteikti saglabā SAF Tehnika, Tallinna Kaubamaja Grupp, Amber Grid un Tallink Grupp akcijas, bet pārējās varētu arī nenest cerēto rezultātu 2016. gadā, viņš piebilst.

Plašāk - galerijā augstāk!