Deviņdesmit gadus veca Floridas iedzīvotāja skūpsta dēļ uzsāk apšaudi

2011. gada 28. marts plkst. 14:52
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Deviņdesmit divus gadus vecā Floridas iedzīvotāja Helēna Staudingere vēlējās, lai tās piecdesmit trīs gadus vecais kaimiņš viņu noskūpsta, taču, kad viņš atteicās to darīt H. Staudingere paķēra pusautomātisko pistoli un izšāva četras reizes viņa virzienā.

«Ja es būtu tikai nedaudz garāks, lodes būtu man trāpījušas tieši pakausī,» žēlojās padzīvojušās kundzes kaimiņš Dvaits Betbers. Tagad Helēnu sagaida apsūdzības slepkavības mēģinājumā vainu pastiprinošos apstākļos.

D. Betners, kurš šajā rajonā ievācās sešus mēnešus atpakaļ, atceras, ka kaimiņiene pret viņu izrādījusi pastiprinātu interesi, viņš gan neesot sapratis kāpēc. Kādu dienu kaimiņiene atnāca pie viņa ciemos un atteicās pamest māju, pirms D. Betbers nebūs viņu noskūpstījis. Kad viņš atteicās to darīt, H. Staudingere paķēra ieroci un sāka uz viņu šaut.

Tagad D. Betners ir nolēmis pārvākties uz mierīgāku rajonu. «Man vienkārši nav vajadzīgs lieks stress,» viņš skaidro «es biju domājis, ka šādas lietas notiek tikai ar jaunākiem cilvēkiem».

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām