Deviņi uzņēmumi saņems konsultācijas biznesa attīstībai

2011. gada 05. augusts plkst. 16:58
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Pēc konkursa Joint SME Finance for Inovation (JOSEFINE) noslēgšanās deviņi uzņēmumi saņems ekspertu konsultācijas, lai attīstītu šinī konkursā iesniegtos projektus.

Konkursā JOSEFINE uzvarējušiem uzņēmumiem tiks nodrošinātas ekspertu konsultācijas par kapitāla piesaistīšanu un par konkrēto projektu attīstību.

Atbalstu saņems deviņi uzņēmumi: SIA DME par projektu «Pašregulējošs tiešās piedziņas vēja ģenerators», SIA Data Pro Grupa par projektu «E-apmācības portāla izstrāde un ieviešana Krievijas tirgū», SIA LATEUS («Biodegvielas ražotne «Skruzāni»»), SIA Armpro, kas attīsta tehnoloģiju rūsas pārveidošanai, kas paredzēta dažāda veida metālu virsmu aizsardzībai pret rūsēšanu, SIA Vilford, kas gatavojas attīstīt iekārtu, kas palīdzēs informācijas, kas tiek attēlota uz ekrāna lielai auditorijai, rādīšanu skatītāju mobilajās iekārtās – planšetdatoros, portatīvajos datoros un mobilajos telefonos. Pēc JOSEFINE konkursa noslēgšanās bezmaksas konsultācijas saņems arī SIA Hairostraight (tehnoloģija matu taisnošanai mājas apstākļos), SIA Libow (pulveru pārstrādes tehnoloiģija) un SIA ArtDuce books (projekts «Dzīvās grāmatas».

JOSEFINE ir Baltijas jūras reģiona sadarbības programmas projekts, ko Latvijā īsteno Latvjias Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA). JOSEFINE galvenais mērķis ir Baltijas jūras reģionā uzlabot tehnoloģiski orientētu mazo un vidējo uzņēmumu pieeju inovācijas aktivitāšu finansējumam, un padarīt šos uzņēmumus vairāk vērstus uz starptautisko vidi

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām