RSEZ SIA DFD valdes priekšsēdētājs Igors Sokolovs: «Protams, ka tagad nāksies atkal cīnīties par vietu tirgū, turklāt krīzes laikā. Taču esam noskaņoti ieņemt savu vietu alus tirgū.» (Foto: Aleksandrs Eiduks, Db)

DFD atjauno alus ražošanu 

SIA DFD plāno investēt attīstībā un iekarot vietu alus tirgū. Rēzeknes alus rūpnīca Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas SIA DFD pēc pusotru gadu ilga pārtraukuma jūlijā atjaunoja alus ražošanu.

Aleksandrs Eiduks, Db, 2009. gada 22. jūlijs plkst. 11:27

Gandrīz pirms diviem gadiem toreizējie Rēzeknes alus rūpnīcas īpašnieki bija pieņēmuši lēmumu šo ražotni pārdot. Tas tika pamatots ar pievēršanos cita veida uzņēmējdarbībai - uzņēmuma īpašniekiem piederēja arī Daugavpils alus rūpnīca, kur pēdējo gadu laikā ir atvērtas vairākas jaunas ražotnes - iesalnīca, rapšu eļļas un biodegvielas ražotnes. Taču pircējs neatradās, un rezultātā rūpnīca netika izmantota diezgan ilgu laiku. «Pašlaik Rēzeknes alus rūpnīcai ir jauns īpašnieks, kurš arī pieņēma lēmumu atjaunot uzņēmuma darbību. Protams, ka tagad nāksies atkal cīnīties par savu vietu tirgū, turklāt krīzes laikā. Taču īpašnieku tas nebiedē, un viņš ir gatavs investēt arī līdzekļus rūpnīcas tālākā attīstībā,» stāsta valdes priekšsēdētājs Igors Sokolovs.