DFDS Transport maina nosaukumu

2007. gada 11. janvāris plkst. 17:24
Autori:
Dalies ar šo rakstu

No 2007.gada 2. janvāra viena no Latvijas transporta un loģistikas kompānijām - SIA DFDS Transport Latvija ir nomainījusi savu nosaukumu, Db.lv informēja kompānijas pārstāvis Uģis Kego.

Tagad tā sauksies SIA DSV Transport.

"2006.gada aprīlī par lielākās Nīderlandes transporta kompānijas Frans Maas akciju īpašnieci kļuva transporta un loģistikas kompānija DFDS Transport Group AS, kura, savukārt, pilnībā pieder koncernam a/s DSV. Nosaukuma maiņa ir loģisks noslēgums šo divu transporta un loģistikas kompāniju apvienošanās procesam visā pasaulē, kā rezultātā kompānija darbosies zem vienota nosaukuma DSV," skaidroja SIA DSV Transport direktors Mortens Joergensens (Morten Joergensen), piebilstot, ka "kompānijas nosaukuma maiņa ir notikusi visā pasaulē, kur atradās DFDSTransport vai Frans Maas biroji un pārstāvniecības".

SIA DSV Transport ir 3 biroji Latvijā: Rīgā, Liepājā un starptautiskajā lidostā Rīga. Latvijas starptautisko kravu pārvadājumu tirgū kompānija darbojas jau 1995.gada.

Kompānijas DSV Transport SIA piedāvātie pakalpojumi: pilno treileru un regulāri salikto kravu pārvadājumi no/uz Baltijas valstīm (Igauniju, Lietuvu), Skandināviju (Somija, Zviedrija, Dānija, Norvēija), Eiropu (Poliju, Vāciju, Čehiju, Ungāriju, Slovākiju, Slovēniju, Austriju, Šveici, Franciju, Itāliju, Spāniju, Portugāli, Angliju, Īriju, Holandi, Beļģiju, Luksemburgu, Grieķiju, Bulgāriju, Rumāniju, Turciju), kā arī Krieviju, Baltkrieviju, Ukrainu. Papildus tam kompānija piedavā pilno un salikto kravu pārvadājumus ar temperatūrkontroles treileriem, noliktavas, loģistikas, muitas brokera pakalpojumus, INTRASTAT atskaišu sagatavošanu, kā arī avio un jūras konteineru kravu pārvadājumus.


Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām