Nekustamais īpašums

Divas Lattelecom ēkas nosolītas par 3,22 miljoniem latu

nozare.lv, 14.11.2011

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pagājušajā nedēļā rīkotajā izsolē divi SIA Lattelecom nekustamie īpašumi nosolīti par kopumā 3,22 miljoniem latu, informē uzņēmuma sabiedrisko attiecību projektu vadītāja Līga Bite.

Izsolē tika piedāvāts nekustamais īpašums Rīgā, Dzirnavu ielā 16, kā arī Rīgā, Brīvības ielā 33.

Piedalīties izsolē kopumā bija pieteikušies pieci dalībnieki.

Ēka Dzirnavu ielā 16 tika nosolīta par 1,651 miljonu latu, savukārt ēka Brīvības ielā 33 - par 1,569 miljoniem latu.

Lattelecom piebilst, ka darījumi par notikušiem tiks uzskatīti brīdī, kad jaunie saimnieki būs veikuši visus maksājumus un savas tiesības nostiprinājuši zemesgrāmatā.

Jau ziņots, ka iepriekš abu ēku izsoles tika atliktas, lai potenciālajiem interesentiem būtu pietiekams laiks pienācīgi novērtēt īpašumu un sagatavoties izsolei. Iepriekš izsoles bija paredzētas oktobrī.

Kopumā Lattelecom nolēma izsolē pārdot četras tai piederošās ēkas Rīgas centrā, jo tās vairs nav vajadzīgas elektronisko sakaru operatora biznesa darbībai. Pārdodot ēkas, Lattelecom ietaupīs to uzturēšanas izmaksas, skaidroja uzņēmumā.

Lattelecom peļņa pagājušajā gadā sasniegusi 19,2 miljonus latu, savukārt grupas apgrozījums pērn saglabājies iepriekšējā gada līmenī un bija 139,24 miljoni latu.

Elektronisko sakaru operators Lattelecom dibināts 1992.gadā ar toreizējo nosaukumu Lattelekom. Uzņēmuma kapitāldaļas pieder - 51% Latvijas valstij un 49% ziemeļvalstu telekomunikāciju koncernam TeliaSonera.

Komentāri

Pievienot komentāru