Divi no Jēkabpils uzbrucējiem – specvienības ALFA darbinieki

2011. gada 25. janvāris plkst. 11:55
Sadaļa: Citas ziņas
Dalies ar šo rakstu

Divi no Jēkabpilī notikušās bruņotās laupīšanas aizturētajiem ir specvienības ALFA darbinieki, liecina informācija Iekšlietu ministrijas mājaslapā.

Tāpēc iekšlietu ministre Linda Mūrniece (Vienotība) uz dienesta pārbaudes laiku no pienākumu pildīšanas atstādinājusi Rīgas reģiona pārvaldes priekšnieku Intu Ķuzi.

Savukārt divi no aizturētajiem ir Valsts policijas Tukuma iecirkņa darbinieki, kas iepriekš jau atstādināti no pienākumu pildīšanas cita kriminālprocesa ietvaros. Tiks veikta arī dienesta pārbaude Zemgales reģiona pārvaldē, kuru vada Haralds Laidiņš. Viņš pats turpināšot pienākumu pildīšanu.

DB jau rakstīja, ka šodien, 25.janvārī,Jēkabpilī pakaļdzīšanās laikā bojā gājis viens, bet ievainoti vēl divi policijas darbinieki.

Pēc sākotnējās informācijas, kādā spēļu zālē Jēkabpilī iegāja pieci bruņoti vīrieši un mēģinājuši to aplaupīt. Spēļu zāles apsargs paspējis nospiest trauksmes pogu un uz notikuma vietu izbraukuši Valsts policijas, kā arī apsardzes firmas darbinieki.

Pakaļdzīšanās laikā starp policijas darbiniekiem un uzbrucējiem sākusies apšaude, kuras laikā nāvējošas traumas guvis viens policijas darbinieks. Ievainoti vēl divi policijas darbinieki, viens no tiem guvis smagus ievainojumus.

Šobrīd policija ir aizturējusi visus piecus uzbrucējus, no kuriem trīs ir ievainoti.
 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām