Divi Ropažu domes deputāti, nespējot piepildīt iedzīvotāju vēlmes, noliek mandātus

Autori: Edmunds Jansons, speciāli Db
2011. gada 16. maijs plkst. 15:20

Ropažu novada domes deputāti Alens Turkupoļs (SC) un Elmārs Kozlovskis (TB/LNNK, VL) brīvprātīgi pirms termiņa nolikuši mandātu.

A. Turkupols savu rīcību pamato ar veselības problēmām, savukārt E. Kozlovskis kā iemeslu deputāta mandāta nolikšanai min nevēlēšanos pievilt vēlētāju cerības, ko viņš nespēja nodrošināt, līdz ar to viņa politiskā bezatbildība grauj partiju apvienības "Visu Latvijai" - TB/LNNK popularitātes reitingu. Abi deputāti darbojās Ropažu novada Domes opozīcijā un savu rīcību pamato arī ar nespēju sadarboties ar pārējiem deputātiem.

«Ir nepārtraukts iedzīvotāju spiediens, ka netiek darīts tā, kā vajadzētu. Pašvaldībā netiek pārstāvētas sabiedrības intereses. Dažu cilvēku intereses tiek virzītas un spiestas, un balsojumā tas publiskais, sabiedrības viedoklis un intereses neko daudz netiek ņemtas vērā. 17 gadus es esmu bijis deputāts, bet šajā mirklī es vairs neredzu iespējas pārstāvēt iedzīvotāju intereses,» paziņoja E. Kozlovskis.

Alens Turkupols: «Mani neapmierina Ropažu pašvaldības vadības darbs. Nav nekādas sadarbības. Ja tu esi opozīcijā, tad tu neesi nekas. Tu vari piedāvāt superpiedāvājumus novada attīstības labā, bet tas netiks ņemts vērā tikai tāpēc, ka tu esi opozīcijas deputāts. Tāpēc es negribu strādāt šādā pašvaldībā,» izteicās A. Turkupols.

Elmārs Kozlovskis šajā sasaukumā ir darbojies Attīstības komitejā un Dzīvokļu komisijā, savukārt Alens Turkupols darbojies Sociālo jautājumu komitejā.