DnB Nord bankas zaudējumi – 15,7 miljoni latu

2010. gada 09. jūlijs plkst. 17:30
Autors: Žanete Hāka
Sadaļa: Bankas
Dalies ar šo rakstu

Šā gada pirmajā pusgadā DnB Nord bankas zaudējumi pēc uzkrājumiem un nodokļiem sasniedza 15,7 miljonus latu, informēja bankas pārstāvji.

Bankas ieņēmumi no pamatdarbības pirmajā pusgadā sasniedza 24,8 miljonus latu. DnB Nord banka šajā periodā turpināja veicināt izmaksu efektivitāti, tādējādi saimnieciskās darbības izdevumi šā gada pirmajā pusgadā bija par 8% mazāki nekā attiecīgajā periodā pirms gada, sasniedzot 11,3 miljonus latu.

Bankas operacionālā peļņa pirms uzkrājumiem un nodokļiem šogad sasniedza 13,4 miljonus latu.

Šajā periodā DnB Nord Bankas kapitāls tika palielināts par 14,2 miljoniem latu.

Kopējie DnB Nord grupas aktīvi Latvijā pirmajā pusgadā sasniedza 1,9 miljardus latu. Šajā periodā DnB Nord grupas neto kredītportfelis samazinājās par 3,6% salīdzinājumā ar gada sākumu, veidojot 1,53 miljardus latu. Gada pirmajos sešos mēnešos jaunizsniegto kredītu kopapjoms sasniedza 54,7 miljonus latu. Salīdzinājumā ar attiecīgo periodu pirms gada būtiski ir palielinājies uzņēmumiem izsniegto kredītu apjoms – tas sasniedzis 41,4 miljonus latu, kas ir gandrīz četras reizes vairāk nekā attiecīgajā periodā pirms gada (10,2 miljoni latu). Kredīti privātpersonām tika izsniegti 13,3 miljonu latu apmērā.

Pirmā pusgada beigās DnB Nord grupas depozītu portfelis sasniedza 436,3 miljonus latu, kas ir par 12,8% vairāk nekā gada sākumā.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām