Domenikss attīsta Jāresvāgen tirdzniecību

2008. gada 14. maijs plkst. 10:41
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Šī gada februārī SIA Domenikss uzsāka Mercedes-Benz Jāresvāgen tirdzniecību, piedāvājot iespēju iegādāties dažus mēnešus līdz divus gadus vecus Mercedes-Benz automobiļus par īpašām cenām.

Savukārt no 19. maija līdz 25. maijam Domenikss auto tirdzniecības centrā (Krasta ielā 34, Rīgā) tiks organizētas Jāresvāgen dienas, kad ikvienam būs iespēja izmantot uzņēmuma īpašo piedāvājumu un iegādāties kādu no vairāk nekā 100 Mercedes-Benz Jāresvāgen automobiļiem par ļoti labām cenām. Pircējiem pieejami visi Mercedes-Benz vieglie, apvidus un mikroautobusu modeļi.

“Šis piedāvājums ir aktuāls galvenokārt tiem mūsu klientiem, kuri savu biznesu vai ģimenes budžetu ir ieplānojuši tā, ka iepazīšanās pirkums ar Mercedes-Benz piedāvāto automobiļu klāstu ir sabalansēts ar Jāresvāgen cenām,” atzīst Domenikss automobiļu mazumtirdzniecības vadītājs Viesturs Liekna. Cenu starpība starp pilnīgi jaunu un Jāresvāgen auto svārstās robežās no 10 līdz 30 %, atkarībā no ekspluatācijas ilguma, nobraukuma un citiem faktoriem.

Jāresvāgen – tās ir automašīnas, kas ir lietotas ne vairāk kā gadu, joprojām ir izcilā stāvoklī un ar visām ražotāja garantijām. Pircēju valodā tās var dēvēt par ļoti mazlietotām vai gandrīz jaunām automašīnām. Jāresvāgen nosaukums veidojies no vācu valodas vārda Jahreswagen (tiešā tulkojumā – gadīgs automobilis). Pasaulē šo terminu pazīst jau sen. To ieviesa automobiļu ražotāji, kuri saviem darbiniekiem deva iespēju iegādāties jaunu automobili ar labām atlaidēm un bez tiesībām to pārdot tālāk ātrāk nekā pēc viena gada ekspluatācijas.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām