Domenikss būvē lielāko tirdzniecības un servisa centru Baltijas valstīs

2007. gada 12. novembris plkst. 10:50
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Auto tirdzniecības uzņēmums SIA Domenikss uzsācis jauna tirdzniecības un servisa centra būvniecību Salaspilī, kas būšot lielākais un modernākais šāda veida centrs Baltijas valstīs. Salaspils centra telpās plānots izveidot arī ēdnīcu, restorānu, frizētavu un skaistumkopšanas salonu. Darbinieku vajadzībām tiks izbūvēta arī trenažieru zāle.

Attīstot jauno tirdzniecības un servisa centru Salaspilī, SIA Domenikss savas darbības jaudu plāno palielināt trīs reizes, kas būšot nopietns atbalsts klientu apkalpošanā, it īpaši komerctransporta segmentā.  

Būvniecības darbi uzsākti jau šā gada 4. septembrī. Salaspils tirdzniecības un servisa centru ekspluatācijā plānots nodot līdz 2008. gada decembrim. Tajā paredzētas 40 darba vietas vieglo automašīnu un mikroautobusu servisam, 18 darba vietas kravas automašīnu servisam, 18 virsbūves un krāsošanas darbiem.

SIA Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska atzīst: „Šis gads Domenikss uzņēmumam ir bijis ļoti nozīmīgs daudzējādā ziņā – tikko nosvinējām Mercedes-Benz 15 gadu jubileju Latvijā, šā gada deviņos mēnešos esam sasnieguši visaugstākos uzņēmuma apgrozījuma un pārdoto automobiļu rādītājus. Līdz ar jauno tirdzniecības un servisa centru Salaspilī plānojam palielināt uzņēmuma darbības jaudas trīs reizes.”

Jaunā tirdzniecības un servisa centra platība būs 16 000 m2 un kopējā teritorija aizņems 4,4 ha. Tajā atradīsies jauna un mazlietota komerctransporta tirdzniecības salons, vieglo automobiļu, kravas automobiļu un mikroautobusu serviss, virsbūvju remonts un krāsotava, rezerves daļu tirdzniecība, automobiļu mazgātuves, diagnostikas līnijas, piekabju un puspiekabju pilns serviss un aksesuāru tirdzniecība. Atsevišķas darba vietas paredzētas Maybach un Mitsubishi Fuso automobiļu apkopei.

Jaunajā būvē plānots izveidot arī Domenikss Mācību nodaļu ar tehnisko mācību klasēm un speciāli aprīkotām telpām netehniskajām nodarbībām. Plānots, ka Salaspils tirdzniecības un servisa centra telpās atradīsies arī SIA Domenikss administrācija. Līdzās automobiļu tirdzniecībai un servisam Salaspils centrā būs pieejami arī līzinga, apdrošināšanas un automobiļu nomas pakalpojumi. Kopumā jaunajā centrā paredzētas 350 darba vietas.

SIA Domenikss darbinieku un klientu papildus labsajūtai topošā Salaspils centra telpās plānots izveidot arī ēdnīcu, restorānu, frizētavu un skaistumkopšanas salonu. Darbinieku vajadzībām tiks izbūvēta arī trenažieru zāle.

SIA Domenikss jaunā tirdzniecības un servisa centra projektu veidojis arhitektu birojs SIA Tectum, savukārt pirmās kārtas būvniecības darbus, izbūvējot ēkas pamatus, veic būvkompānija SIA Pucmeistars. Pirmās kārtas būvniecības darbus plānots pabeigt 2007. gada decembrī.

Šobrīd notiek darbs pie otrās kārtas projektēšanas, kas paredz visas ēkas pilnīgu izbūvi. Otrajai projekta būvniecības kārtai tiks rīkots atsevišķs konkurss. Pēc konkursa procedūras būvniecības gaitu plānots organizēt bez pārtraukumiem, lai līdz 2008. gada beigām ēka tiktu pabeigta un nodota ekspluatācijā.

 

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām