Domenikss turpina strauju izaugsmi

2007. gada 12. marts plkst. 13:31
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Domenikss grupas uzņēmumu apgrozījums 2006. gadā sasniedzis 40 milj. latu, kas salīdzinājumā ar 2005. gadu ir par 40 % vairāk. Arī 2005. gadā uzņēmuma apgrozījuma pieaugums bija līdzīgs - 41%.

Domenikss grupa 2006. gadā turpināja realizēt iepriekš nosprausto multibrendu stratēģiju - 2006. gada rudenī kļūstot par Kia Motors autorizēto dīleri Latvijā, Db.lv informēja SIA Domenikss Mārketinga nodaļas vadītāja Inga Melngalve.

Paplašināšanās skārusi arī reģionus – Domenikss Ventspils uzsāka tirgot Citroen markas automobiļus, kā arī sniegt servisa pakalpojumus šīs markas auto klientiem. Daugavpilī atvērtas pagaidu servisa telpas, kas jau šobrīd palīdz apkalpot Latgales reģiona klientus līdz jauna Daugavpils centra atklāšanai.

2006. gadā Domenikss realizējis vairākus nozīmīgus projektus - 70 ātrās palīdzības automašīnu piegāde Katastrofu Medicīnas centram, KS Tranporta Grupai Rīga Taxi tika nodoti 50 jauni Mercedes-Benz E 200 CDI automobiļi, kas papildina līdzšinējo uzņēmuma taksometru autoparku. Savukārt NATO samita vajadzībām Domenikss nodrošināja 300 jaunu Mercedes-Benz automobiļu piegādi un apkopi.

Kopējais 2006. gadā Domenikss grupas pārdoto automobiļu skaits sasniedz 1499 vienības, kas ir par 36% vairāk salīdzinājumā ar 2005. gadu. Pārdoto automobiļu vidū ir 491 vieglie un apvidus automobiļi, 438 pasažieru un kravas mikroautobusi, 270 kravas automobiļi un 300 mazlietoti automobiļi.

"Viens no būtiskākajiem tālākajiem plāniem, līdzās esošā servisa darbības pilnveidošanai, ir Salaspils automobiļu tirdzniecības un servisa centra projektēšanas pabeigšana un būvniecības uzsākšana, lai jau 2008. gadā tas varētu sākt aktīvu darbību. Reģionālās darbības un multibrendu koncepcijas attīstīšana tiks turpināta arī 2007. gadā. Kopējais plānotais investīciju apjoms šogad sasniegs 13,5 milj. latu.

Kā jau pēdējos 5 gados, arī šogad lielu uzmanību veltīsim Domenikss personāla jautājumiem un profesionālai darbinieku atlasei. Jau šobrīd Domenikss grupas uzņēmumos nodarbināti 269 darbinieki, kuru skaits tiks ievērojami palielināts, pieaugot uzņēmuma darbības intensivitātei un darbības sfērām. Uzņēmumā darbojas arī atsevišķa Apmācību nodaļa, kuras uzdevums ir celt darbinieku profesionalitāti visu Domenikss grupas sniegto pakalpojumu ietvaros," atzīmē Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām