Draugiem.lv jauns direktors no Gemius

2014. gada 26. februāris plkst. 9:25
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Draugiem.lv direktora amatā drīzumā darba gaitas uzsāks Kaspars Driķis, stafeti pārņemot no ilggadējās vadītājas Agneses Zērnes, informēja uzņēmuma pārtsāvis Jānis Palkavnieks.

Agnese Zērne portālu Draugiem.lv vadīja sešus gadus. Par saviem nākotnes plāniem A. Zērne pagaidām vēl nevēlas runāt, zināms vien, ka tie saistīti ar jauniem izaicinājumiem Barselonā.

«Tas noteikti ir Agneses vadītās komandas nopelns, ka Latvija joprojām ir vienīgā valsts Eiropā, kur vietējais sociālais medijs Draugiem.lv ir absolūts līderis un pārspēj jebkuru starptautisko milzi. Agnese portāla vadību pārņēma brīdī, kad valstī sākās krīze un daudziem medijiem sākās cīņa par izdzīvošanu,» stāstīja Draugiem.lv līdzīpašnieks Agris Tamanis.

Kaspars Driķis iepriekš vadīja starptautiska interneta izpētes uzņēmuma Gemius Latvijas filiāli, un viņu industrijā pazīst kā augsta līmeņa speciālistu digitālajā mārketingā un citos interneta biznesa virzienos.

Draugiem.lv ir vairāk nekā 1,2 miljoni reģistrētu lietotāju. Uzņēmums desmit darbības gadu laikā radījis 12 interneta tehnoloģiju un iekārtu ražošanas projektus, no kuriem vairāki izauguši par patstāvīgiem starptautiskiem uzņēmumiem. Draugiem.lv grupā kopumā strādā vairāk kā simts darbinieku. Šā gada martā portāls Draugiem.lv atzīmē savu desmito jubileju.

Dalies ar šo rakstu