Tehnoloģijas

Draugiem TV pagaidām tikai dažiem

Dienas Bizness, 11.11.2011

Jānis Palkavnieks

Foto: LETA

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Pašmāju sociālais portāls Draugiem.lv šodien testa režīmā palaidis iedarbinājis savu jauno pakalpojumu Draugiem TV. Tiesa pagaidām portāla Draugiem.lv televīzija pieejama tika noteiktam skaitam portāla lietotāju, Db.lv norādīja Draugiem.lv sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Palkavnieks.

Viņš arī informēja, ka visi citi, kas vēlas pieteikties Draugiem TV testēšanas otrajai tūrei, to var izdarīt portālā draugiem.tv. Šobrīd, spriežot pēc testētāju komentāriem, pakalpojums nedarbojas uz datoriem, kas darbojas ar Apple izstrādāto operētājsistēmu OSX, kā arī, izmantojot interneta pārlūku Googe Chrome.

Jau ziņots, ka Draugiem.lv ir metis izaicinājumu TV tirgū un no 11.novembra uzņēmums piedāvās interneta televīzijas pakalpojumus.

TV platformas ir daudz un dažādas, saka Palkavnieks, norādot, ka draugiem.lv piedāvās iespēju visiem lietotājiem skatīties bezmaksas TV, kā arī tiem būs iespēja pirkt maksas kanālus pa vienam, kā arī skatīties izvēlētās filmas.

Draugiem TV sadaļā pirmajā lapā centīsies izcelt labākās filmas, tāpat lietotājs varēs TV kanālus pievienot un noņemt, lai redzētu tieši to, ko viņš vēlas redzēt. Maksa, no kuras lietotājiem nāksies šķirties, varētu būt sākot no 0,3–2 Ls. «Maksājumi nebūs ne pieci, desmit latu, bet mikro maksājumi,» atzīmēja J. Palkavnieks.

Tāpat Draugiem TV būs vieta, kur pašmāju satura radītāji varēs ievietot savu saturu, savukārt satura piegādātāji varēs iegūt detalizētu informāciju par skatītāju.

463 tūkstoši apmeklētāju ienāk Draugiem.lv katru dienu. «Ja puse skatīsies televīziju, mēs būsim priecīgi,» norādīja J. Palkavnieks. Draugiem TV varēs skatīties arī izmantojot mobilās ierīces, piemēram, viedtālruņus un planšetdatorus.

Komentāri

Pievienot komentāru