Drošas Braukšanas Skola izveidojusi autoskolu

2007. gada 03. decembris plkst. 11:02
Autori:
Dalies ar šo rakstu

„Apmācot autovadītājus drošas braukšanas mācību programmās, esam secinājuši, ka ļoti būtiski ir drošas auto vadīšanas pamatus ielikt jau pašos pamatos, tāpēc tapusi autoskola, kurā savās zināšanās ar audzēkņiem dalīsies pieredzējuši instruktori,” stāstīja Drošas Braukšanas Skolas (DBS) apmācību direktors Artūrs Priednieks.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) dati liecina, ka tieši gados jaunāki un nepieredzējušākie autovadītāji visbiežāk tiek iesaistīti ceļu satiksmes negadījumos, akcentē DBS.

Kā liecina DBS rudenī veiktā autovadītāju aptauja, ap 80% autovadītāju ik dienu saskaras ar agresīviem autovadītājiem. Taču, tai pat laikā, kā atzīst paši autovadītāji, viņi regulāri paši pārsniedz ātrumu par 10 km/h, bet ārpus pilsētas - vairāk par 10 km/h.

„Vēlamies, lai jaunie autovadītāji līdz ar tiesību iegūšanu iegūtu atbildības sajūtu par savu rīcību uz ceļa; lai jau pašos pamatos jaunie autovadītāji iemācītos cienīt citus satiksmes dalībniekus,” sacīja DBS apmācību direktors.

Autoskolā būs iespējams iegūt B kategorijas autovadītāja apliecību. Bez pamatapmācību programmas autoskolā būšot iespējams iepazīties arī ar drošas braukšanas pamatprincipiem.

Teorētisko nodarbību grupas autoskolā nebūs lielākas par trim līdz pieciem cilvēkiem vienā grupā, lai garantētu individuālu pieeju katram klientam. No pirmās dienas teorija tiks apvienota ar praksi. Praktiskās apmācības notiks drošā vidē - DBS poligonā - profesionālu drošas braukšanas instruktoru uzraudzībā. Pēc tam, kad būs apgūti pamati, praktiskās zināšanas tiks papildinātas vispārējā ceļu satiksmē.

Autoskola apmācību procesā, sadarbībā ar SIA Auto Rīga, izmantos 2007.gada izlaiduma Audi A3 automašīnas.

Jaunās autoskolas atklāšana notiks šā gada 5.decembrī.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām