Dubaijā ieviesīs pasaulē pirmo nekustamā īpašuma nozares pārvaldības hartu

2011. gada 10. oktobris plkst. 15:19
Dalies ar šo rakstu

Dubaijas, kas ir viens no septiņiem Apvienotajiem Arābu (AAE) emirātiem, zemes departaments apstiprinājis, ka plāno ieviest, kā tas dēvē, pasaulē pirmo pārvaldības hartu, kas attieksies uz nekustamā īpašuma attīstītājiem. Tās mērķis ir padarīt šo nozari «caurspīdīgāku», ziņo ibtimes.com.

Nākamajos mēnešos nekustamā īpašuma kompānijām tiks sniegta sīkāka informācija par to, ko nozīmē šī harta.

Nākamgad nekustamā īpašuma kompānijām tikšot dots laiks veikt nepieciešamās pārmaiņas savā darbībā, lai atbilstu jaunajiem noteikumiem, kas stāsies spēkā 2013. gada janvārī.

Harta esot daļa no deviņām iniciatīvām, ko rosinājis departaments, lai veicinātu smagu cenu kritumu piedzīvojušā nekustamā īpašuma tirgus atlabšanu.

Amatpersonas norādījušas, ka harta izstrādāta, lai «panāktu kvalitatīvu lēcienu nekustamā īpašuma attīstītāju sniegumā un palielinātu tirgus caurskatāmību». Vēl viens mērķis esot piesaistīt ārvalstu investīcijas, palielināt uzticības līmeni un uzlabot nekustamā īpašuma kompāniju efektivitāti.

Harta prasīs attīstītājiem atklāt informāciju, kas attiecas uz to darbību, projektiem, maksātspēju, kā arī spēju nodrošināt kvalitāti un novērst riskus.

Dalies ar šo rakstu