Dubultojas pieprasījums pēc bezalkoholiskā Rīgas Dzirkstošā

2011. gada 28. decembris plkst. 13:42
Sadaļa: Pārtika
Dalies ar šo rakstu

Nedēļu pēc jaunā Rīgas Dzirkstošā bezalkoholiskā dzēriena tirdzniecības sākuma tā pieprasījums tirdzniecībā bijis tik liels, ka a/s Latvijas balzams veica šī dzēriena izejvielas ārkārtas pasūtījumu ar aviotransportu, lai gada nogalē pagūtu saražot vēl vienu partiju.    

Kā informē a/s Latvijas balzams  zīmolu direktors Valters Kaže, Rīgas Dzirkstošā bezalkoholiskā dzēriena pirmo partiju uzņēmums plānoja realizēt pakāpeniski nākamā gada sākumā, tādēļ liels bijis pārsteigums, ka nedēļu pēc Rīgas Dzirkstošā bezalkoholiskā dzēriena prezentācijas noliktavu bija atstājuši vairāki desmiti tūkstošu pudeļu šī dzēriena, tirgotāji pasūtīja aizvien no jauna, bet uzņēmumam nebija vairs ko piedāvāt.

«Taču mobilizējām visus savus spēkus, lai gada nogalē pagūtu sagatavot vēl vienu partiju. Ja mēs pamatā nebūtu alkohola ražotāji un neredzētu pozitīvos šīs grupas dzērienu tirdzniecības rādītājus, es teiktu, ka Latvija gatavojas jauno gadu sagaidīt pilnīgi skaidrā,» pārsteigumu pauž Valters Kaže. Latvijas Balzams kopš decembra aizsāka jaunu tirgus segmentu ar dzērienu Rīgas Dzirkstošais bezalkoholiskais, tā kļūstot par pirmo Latvijas alkoholisko dzērienu ražotāju, kas piedāvā bezalkoholisku alternatīvu tradicionālo dzirkstošo vīnu mīļotājiem. Jaunā produkta ražošanai nav bijušas nepieciešamas lielas investīcijas, vien daži tūkstoši latu, jo ražotni nav bijis speciāli jāpielāgo, iepriekš vēstīja db.lv.

Rīgas Dzirkstošais bezalkoholiskais pieejams Latvijas balzama veikalu tīklā – 52 veikalos visā Latvijā, kā arī citās tirdzniecības vietās.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām