Dzērājšoferu transportlīdzekļus varēs iegādāties utilizācijai

2007. gada 21. jūnijs plkst. 17:03
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Lai veicinātu iereibušiem autovadītājiem atsavināto un noteiktajā termiņā neizņemto transportlīdzekļu realizāciju, no šā gada 21.jūnija valsts aģentūra Materiālās rezerves tos transportlīdzekļus, kuru vērtība ir mazāka par 150 latiem, nodod realizācijai ar mērķi pārstrādāt, Db.lv informēja Iekšlietu ministrija.

Šādu iespēju paredz Ministru Kabineta 2006.gada 11.jūlija noteikumi Nr.580 Noteikumi par rīcību ar administratīvo pārkāpumu lietās izņemto mantu un dokumentiem, kas nosaka, ka transportlīdzekļus, kurus īpašnieki nav izņēmuši mēneša laikā pēc lēmuma pieņemšanas par administratīvā soda uzlikšanu, iznīcina, nododot pārstrādei, ja transportlīdzekļa novērtējums ir mazāks par 150 latiem.

Šodien, 21.jūnijā, laikrakstā Latvijas Vēstnesis publicēts sludinājums par pirmo transportlīdzekļu nodošanu realizācijai ar mērķi pārstrādāt. No šodienas arī aģentūras mājas lapā www.matrez.gov.lv sadaļas Sludinājumi apakšsadaļā Realizācija ir ievietota informācija par realizācijai ar mērķi pārstrādāt nodotajiem administratīvo pārkāpumu lietās izņemtajiem transportlīdzekļiem.

Interesenti par konkrētu transportlīdzekļu iegādi var pieteikties valsts aģentūrā Materiālās rezerves, nosūtot finanšu piedāvājumu uz faksu 7112160 trīs darba dienu laikā pēc publikācijas laikrakstā Latvijas Vēstnesis.

Uzņēmumiem, kas vēlas iegādāties kādu no realizācijai ar mērķi pārstrādāt nodotajiem transportlīdzekļiem, jābūt licencei melno un krāsaino metālu atgriezumu un lūžņu iepirkšanai atbilstoši MK 2005.gada 22. novembra noteikumiem Nr. 874 Kārtība, kādā iepērkami un realizējami melno un krāsaino metālu atgriezumi un lūžņi.

Interesentu finanšu piedāvājumus izvērtēs ar valsts aģentūras Materiālās rezerves direktora rīkojumu izveidota realizācijas komisija, kura noteiks pretendentu ar augstāko piedāvāto iegādes cenu.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām