Tirdzniecība un pakalpojumi

Dzintars atver piecdesmito veikalu

Jānis Rancāns, 14.09.2012

Avots: Publicitātes foto

Jaunākais izdevums

Dalies ar šo rakstu

Latvijas biokosmētikas un parfimērijas ražotājs Dzintars, turpinot paplašināt firmas veikalu tīklu, ceturtdien t/c Mols atvēris piecdesmito veikalu.

Dzintars ir pārstāvēts visā Latvijā – 30 veikali atrodas Rīgā, bet pārējie divdesmit Latvijas reģionos. Uzņēmums norāda, ka tādā veidā tiek garantēts tas, ka Dzintars asortiments pieejams ne tikai rīdziniekiem, bet arī pārējiem Latvijas iedzīvotājiem.

Biokosmētikas un parfimērijas ražotājs akcentē, ka plašais tirdzniecības tīkls ļauj saglabāt apgrozījumu, kas 2011. gadā bija 5,4 miljonu latu apmērā. Nākotnē uzņēmums raugās cerīgi un šogad plāno apgrozījumu celt piecu līdz septiņu procentu apmērā.

Atsaucoties uz tirgus pētījuma datiem, Dzintars pauž, ka lielākā daļa (60%) Latvijas iedzīvotāju pārzina uzņēmuma produkciju un ir tās lietotāji.

a/s Dzintars valdes priekšsēdētājs Iļja Gerčikovs otro gadu pēc kārtas ieņēmis otro vietu sabiedrisko attiecību aģentūras Nords Porter Novelli veidotajā un biznesa žurnāla LD publicētajā vadītāju reputācijas topā.

Komentāri

Pievienot komentāru