Dzintars startē birstošo ēnu kategorijā

2011. gada 04. augusts plkst. 16:02
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Lielākais parfimērijas un biokosmētikas ražotājs Baltijas un Skandināvijas valstīs Dzintars pirmoreiz vēsturē piedāvā patērētājiem birstošās ēnas un krēmveida vaigu sārtumu.

Jaunie produkti tiek piedāvāti sērijā Be trendy. Kompānijas tirgzinības un sabiedrisko attiecību speciālists Mihails Gerčikovs stāsta, ka birstošās ēnas pasaulē ir jauna mode un attīstoties tehnoloģijām, arī Dzintars mēģina sekot līdzi pasaules tendencēm. Jau ziņots, ka Dzintars jau ieguldījis 300 tūkstošus Ls un līdz gada beigām plāno ieguldīt vēl 100 tūkstošus Ls. Ieguldījumi jaunajos produktos ietilpst šo investīciju apjomā.

«Jaunu produkcijas veidu izstrāde ir viena no mūsu svarīgākajām prioritātēm,» - uzsver a/s Dzintars valdes priekšsēdētājs Iļja Gerčikovs. Jau tuvākajā laikā Dzintars paredz izveidot un piedāvāt tirgum jaunas parfimērijas līnijas un kosmētikas produktus.

Pavisam darbojas vairāk nekā 60  Dzintars  firmas veikalu Latvijā, Krievijā, Ukrainā, Igaunijā un Gruzijā. Uzņēmuma sortimentā ir vairāk nekā 1000 veidu kosmētikas, parfimērijas produktu (parfimērijas veidu klāsts pārsniedz 160 nosaukumu), kā arī dekoratīvās kosmētikas izstrādājumu. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 400 cilvēku.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām