easyJet trīs gadu laikā Latvijā pārvadājusi 250 000

2007. gada 26. novembris plkst. 8:48
Autori:
Dalies ar šo rakstu

Eiropas vadošā zemo cenu aviokompānija easyJet šogad novembrī atzīmē savu trešo darbības gadu Latvijā, Db.lv informēja Mmd Corporate, Public Affairs & Public Relations Consultants pārstāve Elīna Lazdāne.

easyJet pirmais lidojums no starptautiskās lidostas Rīga uz Berlīnes Šēnefeldas lidostu tika veikts 2004. gada 25. novembrī. Trīs gadu laikā easyJet ir piedāvājusi tiešos reisus maršrutā Berlīne – Rīga – Berlīne –Rīga katru dienu.

Kopš lidojumu uzsākšanas Latvijā, easyJet ir pārvadājusi vairāk kā 250 000 pasažieru šajā maršrutā vai vidēji 83 000 pasažierus gadā. easyJet plāno arī turpināt šādā līmenī un paredz pārvadāt apmēram 300 000 pasažierus Rīgas-Berlīnes maršrutā līdz 2008. gada maijam.

Šie pēdējie trīs gadi ir bijuši veiksmīgi arī easyJet zemo cenu biznesa modelim Eiropā. Līdz ar rekordlielu ienākumu pieaugumu šajos gados, easyJet ir paplašinājis savu tīklu un floti attiecīgi līdz 353 maršrutiem un 137 lidaparātiem, tādējādi kļūstot par ceturto lielāko aviolīniju Eiropā.

easyJet ir turpinājis arī inovāciju aviācijas industrijā, ieviešot tādus pakalpojumus kā reģistrēšanās lidojumam internetā, ātrā iekāpšana, pilnas cenas uzrādīšana rezervācijas sākumā, oglekļa dioksīda izmešu izlīdzināšana un citus pakalpojumus, lai padarītu lidošanu daudz pieejamāku, videi draudzīgāku un patīkamāku saviem klientiem. easyJet ir uzsācis sadarbību arī ar Amadeus un Galileo.

easyJet arī cieši seko straujajai lidostas Rīga attīstībai pēdējos gados, kā arī lidostas administrācijas izaugsmes plāniem nākotnē. Aviokompānija ir pārliecināta par Latvijas tirgu un turpina izskatīt tālākas attīstības iespējas.

Dalies ar šo rakstu