eBay nopērk ātrās pasūtījumu piegādes start-up

2013. gada 23. oktobris plkst. 15:42
Autors: Gunta Kursiša
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Tiešsaistes izsoļu vietne eBay iegādājusies Londonas start-up Shutl, kas nodrošina pasūtījumu piegādes vienas stundas laikā, vēsta BBC.

Shutl nodrošina ātrās piegādes Lielbritānijā, ja pārdevējs un pircējs atrodas vienā rajonā.

eBay jau pieder līdzīgi pakalpojumi Sanfrancisko un Ņujorkā, un tiešsaistes izsoļu vietne cer, ka līdz ar Shutl iegādi nākamgad tā varēs nodrošināt ātrās piegādes vēl divdesmit citās ASV pilsētās.

«Patlaban aptuveni 75% no precēm, ko iegādājas cilvēki, atrodas vien dažu kilometru attālumā no viņiem,» pauda eBay pārstāvis Devins Venigs (Devin Wenig).

eBay neatklāja Shutl iegādes cenu.

Patlaban līdzīgu pakalpojumu, ātrā laikā piegādāt preces, nodrošina, piemēram, AmazonFresh. Tiesa gan, ātrās piegādes ir iespējamas tikai Losandželosā un Sietlā. Šajās pilsētās ātrā laikā ir iespējams saņemts produktus no pārtikas preču veikaliem, restorāniem un citiem pakalpojumu un preču tirgotājiem. 

Shutl 2008. gadā dibināja tehnoloģiju jomas uzņēmējs Toms Elesons (Tom Allason). Uzņēmums uzsāka darbu 2009. gadā decembrī. Patlaban uzņēmums darbojas Lielbritānijā, sadarbojoties ar tādiem tirgotājiem kā Schuh, Warehouse un Argos. Līdz šim Shutl piegādes ātruma rekords ir 14 minūtes.

Pircēji var izvēlēties saņemt preces vienas stundas laikā vai arī «cik ātri vien iespējams». Izvēloties pēdējo variantu, Shutl piegādes maksa paaugstinās par 6,99 Lielbritānijas mārciņām (4,97 latiem).

Shutl dibinātājs T. Elesons pauda, ka uzņēmums turpinās sadarboties ar līdzšinējiem klientiem, bet kompānijas darbība tiks paplašināta saskaņā ar eBay plāniem.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārdi