Ecolines sāk kursēt uz Minsku

2013. gada 21. jūnijs plkst. 12:59
Autors: Gunta Kursiša
Dalies ar šo rakstu

Starptautisko autobusu pārvadājumu uzņēmums Ecolines atklājis jaunu starptautisko pārvadājumu maršrutu Rīga – Nemencine – Minska.

Veicot reisus katru dienu, līdz vasaras beigām maršrutā plānots piesaistīt un pārvadāt ap 4000 jaunu pasažieru.

Tāpat sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Baltkrievijā šonedēļ Minskā prezentēts Relaks Tūre un Rīgas tūrisma aģentūras produkts Eiropa uz riteņiem, kura sadarbības partneris ir arī Ecolines, stāsta uzņēmuma vadītājs Andris Podgornijs.

Sākoties jaunajai tūrisma sezonai, jūnijā Ecolines pārvadāto pasažieru skaits audzis par 11%, salīdzinot ar šo pašu periodu 2012. gadā.

Uzņēmums prognozē arī turpmāku pieprasījuma pieaugumu starptautiskajos autobusu pārvadājumos, cilvēkiem mazāk ceļojot ar lidmašīnām vai personīgo transportu.

Patlaban Ecolines pieprasītākie galamērķi atrodas Vācijā, būtisks pieaugums vērojams arī maršrutā uz Kaļiņingradu, norāda uzņēmuma pārstāvji. Kā prognozē uzņēmums, būtiskākais pasažieru plūsmas pieaugums tūrisma sezonā būs vērojams maršrutos uz Krieviju, Ukrainu un Baltkrieviju.

Ecolines ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kas veic starptautiskos pārvadājumus uz 18 valstīm un gandrīz 200 pilsētām.

Pērn uzņēmums pirmo reizi pārvadāja vairāk nekā 500 tūkstošus pasažieru.

Dalies ar šo rakstu
Atslēgvārds

Populārākās ziņas

Nepalaid garām