Efektīva apkure ar Buderus – solis drošākā nākotnē

2009. gada 28. septembris plkst. 16:20

Vēl nekad nav bijis tik svarīgi pieņemt pareizus lēmumus attiecībā uz apkuri, kas nodrošinātu optimālu taupību un efektivitāti, novērstu siltuma zudumus un lietderīgi izmantotu pat vismazāko pieejamo enerģijas daudzumu, vienlaicīgi nodrošinot augstu komforta līmeni. Gāze, dīzeļdegviela, saules enerģija, koksne un zemes siltums Buderus inovatīvajās iekārtās tiek pārvērsti siltumā, maksimāli ekonomējot šādi iegūto enerģiju. Buderus Baltic tirdzniecības vadītājs Dario Ramuss iepazīstina ar uzņēmuma jaunākajām apkures risinājumu tehnoloģijām, kas izmanto dabā pieejamos resursus un ir vispiemērotākās šodienas apstākļiem, lai ikdienas dzīvi padarītu bezrūpīgu un komfortablu.

Saules kolektoru sistēmas

Saules enerģijas izmantošanu siltumapgādē Buderus Latvijā piedāvā kopš 2005. gada. Ir pierādīts, ka mūsu platuma grādos ar solārajām tehnoloģijām iespējams segt lielu daļu – līdz pat 60% gada enerģijas patēriņa, kas nepieciešams karstā ūdens sagatavošanai, kā arī atbalstīt daļu apkures. Īpašie saules paneļi, kurus parasti novieto uz ēkas jumta dienvidu pusē, atmaksājas vidēji 5-7 gadu laikā un pie pareizas ekspluatācijas kalpo vismaz 25 gadus.Tieši pašlaik Buderus piedāvā Logasol saules kolektoru komplektus karstā ūdens sagatavošanai par īpaši izdevīgu cenu. Ar šīm iekārtām iespējams aprīkot kā jaunbūves, tā arī modernizēt jau esošas ēkas un funkcionējošas sistēmas.

Siltumsūknis – kompakta, ekonomiski izdevīga un videi draudzīga apkures iekārta

Pat ņemot vērā nemitīgi mainīgās dabasgāzes un dīzeļdegvielas cenas, ir skaidrs, ka “atkarība” no šiem kurināmā veidiem būs vēl ilgstoša. Tomēr mūsdienās ir ļoti daudz iespēju, lai izvēlētos progresīvas, primāros energoresursus taupošas un apkārtējo vidi saudzējošas apkures tehnoloģijas. Efektīvs veids kā samazināt izdevumus, kas saistīti ar apkuri un karstā ūdens sagatavošanu, ir ekonomēt enerģijas patēriņu jūsu mājās.
Šeit kā risinājums var būt siltumsūknis. Tā ir kompakta, ekonomiski izdevīga un ekoloģiski tīra apkures iekārta, ar kuras palīdzību ir iespējams iegūt siltumu mājokļa apsildīšanai un karstā ūdens apgādei, izmantojot dabā, galvenokārt zemes virskārtā vai gaisā, akumulēto siltuma enerģiju. Galvenā siltumsūkņa atšķirība no citiem siltumenerģijas avotiem (elektriskajiem, gāzes vai dīzeļdegvielas apkures katliem) ir tāda, ka līdz pat 80% no siltumapgādei un karstā ūdens sagatavošanai nepieciešamās enerģijas tiek iegūta no apkārtējās vides - zemes, upēm vai ezeriem, dziļurbuma ūdens vai gaisa. Siltumsūkņa darbības nodrošināšanai ir nepieciešams patērēt noteiktu daudzumu elektroenerģijas, bet tās patēriņš ir 3-5 reizes mazāks par iegūtās siltumenerģijas daudzumu.

Risinājumi šķidrā kurināmā apkurei

No 1. septembra Buderus , sadarbībā ar vienu no vadošajiem apkures degvielas tirgotājiem Latvijā - A/S “VIRŠI-A”, ir uzsācis jaunu akciju šķidrā kurināmā (dīzeļdegvielas) apkures sistēmu lietotājiem. Tiem, kuri apsver iespēju ierīkot jaunu apkures sistēmu, vai gluži otrādi – nomainīt esošo sistēmu ar mūsdienu progresīvajām tehnoloģijām, kas nodrošina enerģijas patēriņa samazināšanu un palielinātas sistēmas elektroniskās vadības iespējas, uzņēmums piedāvā iegādāties pilnu apkures katla komplektu ar dīzeļdegvielas degli par īpašām akcijas cenām.
Atvaļinājuma vai brīvdienu režīms ir tikai neliela daļa no automātikas funkcijām, kas dod iespēju ietaupīt ikdienā. Ļaujot profesionāļiem salīdzināt esošo apkures katla enerģijas patēriņu un siltuma zudumus ar iespējamiem rezultātiem pēc uzlabojumiem ar Buderus tehnoloģijām, parasti ieguvums ir 10 līdz 50% ekonomija. Šobrīd vieni no pieprasītākajiem ir Buderus ECO plus apkures sistēmu komplekti. Pateicoties plašajām izvēles iespējām, klientiem tiek dota iespēja izveidot savu apkures sistēmu, neierobežojot vēlmes pēc komforta un par samērīgām cenām.

Kamīnkrāsnis

Buderus kamīnkrāsnis ir ideāla alternatīva mājas apkures sistēmai cilvēkiem, kuri vēlas apvienot patīkamo ar lietderīgo. Dzīva uguns liesma kamīnā vienā mājas telpā var nodrošināt ar siltumu visu ēku, ja kamīnkrāsns pievienota apkures sistēmai. Un, lai arī Baltijā šis produkts ir piedāvājumā tikai no šī gada, Buderus gadsimtiem ilgās tradīcijas ir garantija produktu izturīgumam un ilgmūžībai.

Lai vai kādu kurināmā veidu jūs izvēlētos, Buderus saviem klientiem vienmēr atgādina, ka vislabākos efektivitātes rezultātus iespējams panākt tikai tad, ja visa apkures sistēma ir perfekti pārdomāta un tās komponenti ir nevainojami saskaņoti savā starpā – sākot no projekta un beidzot ar sistēmas ierīkošanā izmantotajām ierīcēm, piederumiem un protams, automatizācijas līmeņa. Labākais pierādījums Buderus tehnoloģiskajām iespējām ir sarežģītos un liela mēroga projektos, kā, piemēram, Krasta Lido, Saules akmens, Līvu Akvaparks, Valmieras stikla šķiedras rūpnīca un daudzos citos.

„Augstas kvalitātes apkures tehnikai nepieciešama profesionāla instalācija un apkope, tādēļ Buderus produkciju izplatām tikai caur montāžas uzņēmumiem, kas pareizi spēs novērtēt Jūsu ēku un piedāvāt optimālāko apkures risinājumu. Ar mūsu piedāvājuma klāstu varam apkurināt gan pilis, gan būdiņas, jo siltums – tas ir mūsu elements”, uzsver Dario Ramuss, Buderus tirdzniecības vadītājs Latvijā.

Par iespējām iegādāties apkures preču komplektus par īpašām cenām, kā arī iegūt informāciju par to uzstādīšanu, lūgums kontaktēties ar Buderus sadarbības partneriem (to saraksts pieejams Buderus mājas lapā www.buderus.lv) vai pa tālruni 67807940.