Eko mēslojums no Latvijas kūdras

2012. gada 24. oktobris plkst. 14:44
Autori:
Sadaļa: Foto
Dalies ar šo rakstu

SIA Latvijas humusvielu institūts ražo dabiskus mēslošanas līdzekļus no īpaši apstrādātas Latvijas kūdras. SIA Latvijas humusvielu institūts ir izstrādājis inovatīvu ražošanas procesu, kā rezultātā no Latvijas kūdras ir iespējams saražot dabiskas izcelsmes humusvielas saturošus organiskos un organominerālos mēslošanas līdzekļus.

«Apstrādājot kūdru ar kavitācijas metodi, uzņēmumam ir izdevies panākt, ka produktā Humate Green OK humusvielu ir ne mazāk kā 20g/l,» saka Oļegs Kukainis, SIA Latvijas humusvielu institūts lielākais īpašnieks. Šie līdzekļi lietojami lauksaimniecībā - augļkopībā, dārzkopībā, dārzeņkopībā, graudkopībā, kā arī augsnes uzlabošanai. Produkti iedalās divās kategorijās - brīvā laika dārzniekiem un profesionāliem lietotājiem.

Uzņēmums konkursā Eksporta un inovācijas balva 2012 savus produktus pieteicis trīs kategorijās: mēslošanas līdzekli Humate Green OK Universal - Pro kategorijās Inovatīvākais produkts un Importa aizstājējprodukts, kā arī mēslošanas līdzekli Humate Green OK kategorijā Rūpnieciskais dizains.

Visu rakstu lasiet laikrakstā Dienas bizness.

Laikraksta abonentiem elektroniskā versija DB arhīvā.

Dalies ar šo rakstu