Eksperts: Īsziņā par bērna piedzimšanu no datu drošības viedokļa atklājam pārāk daudz

2017. gada 08. novembris plkst. 13:30
Sadaļa: Tehnoloģijas
Dalies ar šo rakstu

Nereti par jauna ģimenes locekļa, drauga vai kolēģa bērna nākšanu pasaulē, uzzinām ar īsziņas starpniecību, kurā ir minēts jaundzimušā svars, augums, dzimšanas laiks u.c. parametri, kas būtībā ir personas dati, un bērnu datus var aizsargāt tikai viņu vecāki, trešdien «Dienas Biznesa» rīkotajā konferencē «Biznesa prognozes» sacīja «RePharm» fizisko personu datu aizsardzības speciālists Jānis Rāzna.

Viņš skaidroja, ka nereti pilnīgi nevajadzīgi tiek jautāti, un arī atklāti personas dati - pret saviem, kā arī savu ģimenes locekļu datiem, izturamies bezatbildīgi.

J. Rāzna atzīmēja, ka arī situācijas, kad kāda persona jautā atklāt savus datus, ir jāpārliecinās, vai šī persona ir tā, par ko uzdodas, parādot savu darba apliecību vai citu dokumentu.

Trešdien viesnīcā Radisson BLU Daugava notiek ikgadējā «Dienas Bizness» rīkotā konference «Biznesa prognozes». Uzklausot uzņēmējus, valdības pārstāvjus un dažādu jomu ekspertus, tiek meklētas atbildes uz jautājumiem: Kāda ir Latvijas tautsaimniecības perspektīva? Kurām nozarēm ir nākotne? Kuri tirgi un ārvalstu partneri mums ir un būs svarīgi? Kas ir jādara, lai nodrošinātu ekonomikas attīstību un Latvijas iedzīvotāju dzīves līmeņa uzlabošanos?

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām