Ekspremjers Bērziņš: Latvijas uzņēmējdarbība patlaban nav pietiekoši diversificēta

2012. gada 24. septembris plkst. 9:40
Autors: Jānis Rancāns
Sadaļa: Ražošana
Dalies ar šo rakstu

Krīze biznesa vidē ir pārvarēta ļoti nosacīti, jo Latvijas uzņēmējdarbība patlaban nav pietiekoši diversificēta, uzskata ekspremjers un bijušais Rīgas domes priekšsēdētājs Andris Bērziņš.

Raidījumā Dienas Rīts viņš norādīja, ka Eiropa saskaras ar lieliem riski, un tāpēc mums vajadzētu dažādot savus tirgus un pievērst lielāku uzmanību trešajām valstīm.

Latvijas uzņēmēji varētu orientēties uz Ķīnu, tāpat nedrīkst aizmirst par Krieviju un postpadomju telpu. Tāpat vajadzētu pieturēties arī pie valdības jau iepriekš uzrakstītajām programmām. A. Bērziņš arī norādīja, ka Latvijā baidās īstenot lielus projektus.

Lūgts komentēt pašreizējo Rīgas domes darbību, viņš atzina, ka ir dažas lietas, kuras viņš, būdams galvaspilsētas mērs, darījis savādāk. Tomēr tas, kas novērtēs Rīgas domes darbību, būšot vēlētājs.

A. Bērziņš norādīja, ka Rīga ir Baltijas dzinējspēks, kurā koncentrējas dažādas idejas. Tāpat viņš neredzot nevienu cilvēku, kas varētu kļūt Rīgas domes priekšsēdētājam Nilam Ušakovam par alternatīvu.

Lai kļūtu par N. Ušakova alternatīvu, ir daudz jāstrādā un cilvēks, kas nāks tikai ar politiskiem saukļiem un lozungiem, par alternatīvu nekļūšot, sacīja A. Bērziņš.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām