Ektornet oktobrī pārdevis ap 30 mājokļiem

2011. gada 21. novembris plkst. 18:32
Dalies ar šo rakstu

Šā gada oktobrī Swedbank Grupas nekustamo īpašumu uzņēmums Ektornet Management Latvia ir pārdevis 29 īpašumus – dzīvokļu un mājas.

Šoruden šis uzņēmums ir sācis aktīvāk reklamēt jaunos projektus, kā arī rīkojis t.s. atvērto durvju dienas atsevišķos dzīvojamo māju projektos. Ektornet arī turpmāk plāno īstenot šādas mārketinga aktivitātes – tā, piemēram, šā gada 26. un 27. novembrī uzņēmums rīko atvērto durvju dienas divos projektos – Ziepniekkalna ielā 64/1 un Titurgas Bērzavotos. Abi piedāvātie projekti atrodas Pārdaugavas pusē, netālu no Dienvidu tilta un Baložu pagrieziena.

Bērzavotu dzīvokļu platība ir no 46 līdz 107 kvadrātmetriem ar 9,1 vai 15,5 kvadrātmetrus lielām flīzētām terasēm. Nams ir pievienots pašvaldības kanalizācijas un ūdens tīklam. Apkuri un karsto ūdeni nodrošina autonoms gāzes katls. Ziepniekkalna 64/1 ēka ir uzbūvēta 2007. gadā. Tajā tiek piedāvāti 58 līdz 135 kvadrātmetriem lieli divistabu un četristabu dzīvokļi ar pabeigtu iekšējo apdari. Katram dzīvokli ir autonoms gāzes katls. Dzīvokļa cenā iekļauta vieta pazemes autostāvvietā.

Ektornet stratēģija ir pārdot īpašumus par adekvātām cenām tādā ātrumā, kādā tirgus tos būs spējīgs absorbēt, skaidro uzņēmuma Mārketinga un komunikāciju vadītājs Baltijas valstīs. Ja objekts juridiski un tehniski ir gatavs pārdošanai, tā to uzņēmums sāk tirgot.

Nākošie jaunie projekti, ko Ektornet ir plānojis pārdot Rīgā pavasarī – Augšzemes ielā 7 un Zaļenieku ielā 18. Tiekot apsvērta iespēja tirgū piedāvāt arī atsevišķus projektus Mārupes pusē un Siguldā.
 

Dalies ar šo rakstu