Elektrovilcienu iepirkuma otrajai kārtai kvalificējas pieci pretendenti

2015. gada 29. decembris plkst. 9:48
Dalies ar šo rakstu

AS Pasažieru vilciens iepirkumu komisija dalībai elektrovilcienu iepirkuma otrajā kārtā apstiprināja visus piecus pretendentus, informēja uzņēmumā.

Nākamā gada sākumā, pēc nepieciešamo saskaņojumu veikšanas, TALGO, CAF, STADLER, ŠKODA, kā arī SIEMENS AG un SINARA GROUP kopuzņēmums ООО «Уральские локомотивы» saņems uzaicinājumu dalībai elektrovilcienu iepirkuma sarunu procedūras otrajā kārtā. Pilns piedāvājums jauno elektrovilcienu piegādei pretendentiem būs jāiesniedz 75 dienu laikā.

«Tas, ka iepirkuma otrajai kārtai kvalificējas visi pirmajā kārtā pieteikumus iesniegušie pretendenti, atkārtoti apliecina, ka esam izvēlējušies piemērotāko sarunu procedūras formu, kas nodrošina augstu konkurenci un ļaus mums iegūt iespējami izdevīgākos nosacījumus jauno elektrovilcienu iegādei,» komentē PV valdes priekšsēdētājs Andris Lubāns.

Sarunu procedūras pirmās kārtas nozīmīgākie vērtēšanas kritēriji bija piegādātāju agrākā pieredze, strādājot ES tirgū, kā arī ar 1520 milimetru platuma sliežu vilcieniem, kā arī pretendentu finansiālā stabilitāte. Tāpat tika vērtēta piedāvātā vilciena konceptuālā modeļa atbilstība nolikumā definētajām tehniskajām prasībām.

Dalies ar šo rakstu

Populārākās ziņas

Nepalaid garām