Elko Grupa paziņo par sadarbību ar Asustor

2015. gada 26. marts plkst. 13:52
Dalies ar šo rakstu

Elko Grupa, IT produktu vairumtirgotājs un viens no lielākajiem uzņēmumiem Latvijā, un datu uzglabāšanas risinājumu piegādātājs Asustor ir paziņojuši par sadarbības uzsākšanu. Jaunā sadarbības līguma ietvaros Elko Grupa ir uzsākusi Asustor NAS (Network Attached Storage - tīkla datu glabātuves) produktu izplatīšanu Baltijā, Slovēnijā un Rumānijā, pastāstīja Elko Grupa pārstāve Kristine Saulriete.

Asustor ir personālo datoru ražotāja Asus meitas uzņēmums, kas fokusējas uz NAS un video novērošanas produktiem. Asustor NAS produkti aptver dažādus tirgus segmentus, ieskaitot iesācēju līmeni mājas un personīgai lietošanai, mikro uzņēmumus, mazos un vidējos uzņēmumus, profesionālos lietotājus un industriālos uzņēmumus.

AS Elko Grupa, viens no Latvijas lielākajiem uzņēmumiem, dibināts 1993.gadā un ir viens no lielākajiem IT vairumtirgotājiem Austrumeiropā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir datortehnikas un elektronikas preču vairumtirdzniecība, IT risinājumu izstrāde un serviss Baltijā, Centrālajā un Austrumeiropā un NVS. Uzņēmums pārstāv vairāk nekā 90 IT ražotājus un pārdod to preces vairāk nekā 7000 mazumtirgotājiem, vietējiem datortehnikas ražotājiem un sistēmu integratoriem.